ZESPÓŁ RBD OPUBLIKUJE ALBUMY LIVE I ZAPOWIADA WSPÓLNY WYSTĘP!

ZESPÓŁ RBD OPUBLIKUJE ALBUMY LIVE I ZAPOWIADA WSPÓLNY WYSTĘP!

Share This Post

W 2004 roku na potrzeby meksykańskiej telenoweli został stworzony zespół RBD (skrót od słowa “Rebelde”), w którego skład weszli: Anahí, Alfonso Herrera, Dulce María, Christopher von Uckermann, Maite Perroni oraz Christian Chávez. Zespół od samego początku cieszył się wielkim powodzeniem na rynku światowym sprzedając przez 5 lat działalności miliony płyt! 10 marca 2009 roku zespół zakończył działalność a członkowie zajęli się swoimi własnymi karierami.

4 września 2020 roku wszystkie 9 albumów wróciły na serwisy streamingowe. Mają na swoim koncie 5 albumów w języku hiszpańskim: Rebelde (2004), Nuestro Amor (2005), Celestial (2006), Empezar Desde Cero (2007), Para Olvidarte De Mí (2009), 3 albumy w języku portugalskim: Rebelde (Edição Brasil) (2005), Nosso Amor Rebelde (2006), Celestial (Versão Brasil) (2006) oraz jeden album po angielsku: Rebels (2006).W dzień powrotu do streamingu piosenki zespołu zebrały ponad 20 milionów odtworzeń w serwisie Spotify. Jutro o 2:00 czasu polskiego oficjalnie na serwisy streamingowe wracają albumy Live z 5 tras koncertowych zespołu: Tour Generación RBD En Vivo, Live in Hollywood, Live in Rio, Hecho en España, Live in Brasília oraz Tournée do Adeus.

Premiera występów jutro o 2:00

 To jeszcze nie koniec niespodzianek od zespołu!

W niedzielę, 4 października ruszy sprzedaż biletów na specjalne wirtualne wydarzenie “Ser o parecer“, które zakończy się specjalnym koncertem zespołu. Wydarzenie odbędzie się 26 grudnia o 17:00 czasu polskiego i wezmą w nim udział: Anahí , Maite Perroni, Christian Chávez i Christopher Uckermann. Przez pierwsze 6 godzin fani z całego świata będą mogli uczestniczyć w tym maratonie hołdów, przesyłając swoje filmy na stronę seroparecer.world. O godzinie 17:00 CST (północ czasu polskiego), poprzez unikalny kod, który zostanie wygenerowany przy zakupie biletu, fani będą mogli uzyskać dostęp do oczekiwanego koncertu.

“Fani zasługują na to, ponieważ nigdy nie mieliśmy końca. To było trochę niedokończone, a przez te wszystkie lata wspierali nas we wszystkim, co robiliśmy z osobna… Sprawimy im radość. Myślę, że w życiu bardzo ważne jest, abyśmy nie zapominali, a ja nie zapomniałam, i wierzę, że moi koledzy też nie zapominają i wiem o tym i czuję to z tą miłością, z tym oddaniem temu, czym żyjemy.” – Anahí

Bilety dostępne będą od 4 października,  chociaż wcześniej, 2 i 3, odbędzie się przedsprzedaż za pośrednictwem Spotify, w której bilety będą kosztować mniej.

Jednak nie wszyscy członkowie pojawią się na specjalnym wydarzeniu, ponieważ nie są pewni swojego udziału. Dulce María jest prawie w siódmym miesiącu ciąży.

“W tej chwili nie mogę, bo jestem blisko porodu, a potem będzie poród. Dla mnie to nie czas na to, bym się temu poddawała, tym bardziej w pandemii. To duże ryzyko. Na pewno wiele rzeczy jest zaplanowanych, jest wiele niespodzianek, ale w tej chwili to nie dla mnie. Tutaj wysyłam całą miłość świata do wszystkich fanów”

Pojawiły się informacje, że Alfonso Herrera nie weźmie udziału, ponieważ zakończył swoją karierę muzyczną wraz z rozpadem zespołu w 2009 roku.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...