ZDECYDUJ KOGO ZOBACZYSZ PODCZAS ORANGE WARSAW FESTIVAL 2021!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Fani jednego z największych polskich festiwali musieli w 2020 zrezygnować z uczestnictwa w nim. Jak już pisaliśmy, 17 kwietnia 2020 roku za pośrednictwem facebookowej stronie organizatorzy ogłosili o przełożeniu imprezy na rok 2021.

Nowe daty Orange Warsaw Festiwal to 4 i 5 czerwca 2021 r. Duża część tegorocznego programu powróci w przyszłym roku, a dodatkowo na scenie zobaczymy kolejnych artystów.

Obraz może zawierać: tekst

Kogo nie daliśmy rady zobaczyć w tym roku? Wśród zapowiedzianych artystów nie mieliśmy szansy zobaczyć Camillę Cabello, zespół 5 Seconds Of Summer, czy Tylera, The Creatora. Organizatorzy obiecują – większość muzyków powróci w przyszłym roku. Jednak wciąż nie jest wiadomo kogo konkretniej zobaczymy na warszawskiej scenie.

Część artystów została już potwierdzona. Fani BROCKHAMPTON, Tyler, The Creator i Young Thug już mogą wykupywać bilety. Ich na pewno zobaczą w 2021 roku.

Jednak w line-upie wciąż brakuje kilku osób. Jest to miejsce na waszych idoli. Już teraz możecie wziąć udział w ankiecie na stronie Orange Warsaw Festival i zagłosować na zaproszenie ulubieńców. W ankiecie są 4 miejsca, więc macie duże możliwości. Koniecznie wejdźcie na stronę internetową https://bit.ly/3eUlLMJ i zagłosujcie na swoich faworytów. Koniecznie dajcie nam znać w komentarzu na kogo oddacie swój głos!

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you