ZAYN PREZENTUJE SWÓJ TRZECI ALBUM “NOBODY IS LISTENING”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Debiutancki album ZAYN’a “Mind of Mine” zadebiutował na pierwszym miejscu zarówno brytyjskiej, jak i amerykańskiej listy sprzedaży. Wiodący singiel “Pillowtalk” zdobył numer 1 w 68 krajach na świecie i został wyróżniony przez Billboard “jedną z piosenek, które zdefiniowały dekadę”. Drugi album artysty “Icarus Falls” został wydany w 2018 roku i zdobył ponad 5 miliardów streamów na całym świecie w ciągu 11 miesięcy od premiery. ZAYN jest także ikoną mody – pojawiał się na okładkach każdego magazynu od Highsnobiety do Vogue, został nazwany “najbardziej stylowym mężczyzną” przez magazyn GQ oraz nagrodzony “nowym artystą roku” na American Music Awards i “najlepszym debiutantem” na Billboard Music Awards.

O trzecim albumie artysty “Nobody Is Listening” dowiedzieliśmy tydzień temu, przy premierze singla “VIBEZ“, który do tej pory w serwisie Spotify ma ponad 8 milionów streamów! Na albumie znajdzie się również singiel “Better” wydany 25 września 2020 roku (prawie 60 milionów streamów). Oprócz dwóch wymienionych singli na krążku znajdzie się jeszcze 9 utworów, w tym duety z: Syd (“When Love’s Around“) oraz Devlin (“Windowsill“).

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you