WYJĄTKOWY KONCERT HALSEY DOSTĘPNY PRZEZ 24H!

WYJĄTKOWY KONCERT HALSEY DOSTĘPNY PRZEZ 24H!

Share This Post

Halsey rozpoczęła 2020 rok premierą albumu “Manic”, który zadebiutował na szczycie Billboard’s Top Current Albums oraz zyskał status platyny w wielu krajach, w tym w Stanach. Na krążku znalazł się m.in. wielki hit “Without Me”, najpopularniejsza piosenka w amerykańskich radiach oraz najdłużej utrzymujący się w Top 10 Hot 100 singiel wokalistki w XXI wieku. Krążek promują również single “Graveyard” i “You Should Be Sad”.

Od 2015 roku, Halsey zdążyła zgromadzić ponad 25 miliardów streamów i sprzedać 12 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Występowała na pięciu kontynentach, była nominowana do Grammy i pojawiała się na okładkach takich magazynów jak: Rolling Stone, NYLON, Cosmopolitan, Forbes, Playboy czy Billboard. Wydała trzy platynowe albumy: “BADLANDS” (2015), “hopeless fountain kingdom” (2017) i “Manic” (2020). Halsey sprawdza się również jako aktorka – wystąpiła m.in. w “Narodzinach gwiazdy” u boku Lady Gagi i Bradleya Coopera. Jest aktywistką na rzecz młodzieży, praw kobiet oraz społeczności LGBTQ.

Dzisiaj, o 18:00 polskiego czasu, odbędzie się premiera akustycznego koncertu Halsey na YouTube. Nagranie będzie dostępne przez 24 godziny. Występ zrealizowano w ramach kampanii lodów, której gwiazdą jest autorka płyty “Manic”.

W trakcie półgodzinnego występu usłyszymy m.in. takie hity jak “Without Me”, “Graveyard” czy “Finally // beautiful stranger” oraz singiel “Be Kind” nagrany w oryginale z Marshmello, tu w surowej, pięknej aranżacji.
- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...