WYJĄTKOWY KONCERT HALSEY DOSTĘPNY PRZEZ 24H!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Halsey rozpoczęła 2020 rok premierą albumu “Manic”, który zadebiutował na szczycie Billboard’s Top Current Albums oraz zyskał status platyny w wielu krajach, w tym w Stanach. Na krążku znalazł się m.in. wielki hit “Without Me”, najpopularniejsza piosenka w amerykańskich radiach oraz najdłużej utrzymujący się w Top 10 Hot 100 singiel wokalistki w XXI wieku. Krążek promują również single “Graveyard” i “You Should Be Sad”.

Od 2015 roku, Halsey zdążyła zgromadzić ponad 25 miliardów streamów i sprzedać 12 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Występowała na pięciu kontynentach, była nominowana do Grammy i pojawiała się na okładkach takich magazynów jak: Rolling Stone, NYLON, Cosmopolitan, Forbes, Playboy czy Billboard. Wydała trzy platynowe albumy: “BADLANDS” (2015), “hopeless fountain kingdom” (2017) i “Manic” (2020). Halsey sprawdza się również jako aktorka – wystąpiła m.in. w “Narodzinach gwiazdy” u boku Lady Gagi i Bradleya Coopera. Jest aktywistką na rzecz młodzieży, praw kobiet oraz społeczności LGBTQ.

Dzisiaj, o 18:00 polskiego czasu, odbędzie się premiera akustycznego koncertu Halsey na YouTube. Nagranie będzie dostępne przez 24 godziny. Występ zrealizowano w ramach kampanii lodów, której gwiazdą jest autorka płyty “Manic”.

W trakcie półgodzinnego występu usłyszymy m.in. takie hity jak “Without Me”, “Graveyard” czy “Finally // beautiful stranger” oraz singiel “Be Kind” nagrany w oryginale z Marshmello, tu w surowej, pięknej aranżacji.
Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you