WOKALISTKI T.A.T.U. ZAPOWIADAJĄ POWRÓT ZESPOŁU W 2022 ROKU!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Na początku lat dwutysięcznych Lena Katina i Julia Volkova – dwie nastoletnie Rosjanki śpiewem i skandalem podbiły nie tylko swoją ojczyznę, ale również Polskę, Niemcy, Wielką Brytanię oraz resztę Europy. Utwory “All The Things She Said” (Ya Soshla S Uma) oraz “Not Gonna Get Us” (Nas Ne Dogonyat) bez wątpienia zapisały się na kartach muzyki popularnej jako kultowe.

Po wydaniu płyty “200 km/h in the Wrong Lane” (która była anglojęzycznym odpowiednikiem debiutu) o dziewczynach dowiedziały się również Stany Zjednoczone, a artystki zaprezentowały swoje show podczas MTV Move Awards 2003, w przerwach gali Madonna publicznie nazywała je swoją konkurencją. Dobra passa trwała. Zespół t.A.T.u. wystąpił w Eurowizji, zajmując wysokie, trzecie miejsce, a wspomniana debiutancka płyta sprzedała się w ponad 12 milionach kopii. Warto wspomnieć tutaj również o takich hitach, jak “All About Us”, czy “Friend or Foe”, do którego partie basowe nagrał Sting.

Pomimo licznych sukcesów i trzech dwujęzycznych albumów w 2009 roku artystki zdecydowały o zawieszeniu zespołu, a same zajęły się solowymi karierami. Od tamtej pory tylko kilka razy mogliśmy zobaczyć Lenę i Julię razem na scenie, a każda próba powrotu zespołu kończyła się medialną awanturą, co pokazywało, jak bardzo artystki są sobie dalekie. Najgłośniejsza próba powrotu t.A.T.u. była w lutym 2014 roku, w Soczi, gdzie gwiazdy wystąpiły na otwarciu Igrzysk Olimpijskich. 14 lutego dziewczyny zaprezentowały nowy singiel, a cztery dni później na stronie zespołu pojawiło się wideo od Leny, w którym oświadczyła, że nie jest w stanie dłużej pracować z Julią.

Od tamtej pory pomimo chęci pojednania przez Julię konflikt artystek zdawał się nie mieć końca. Każda pytanie do Leny o powrót zespołu było zbywane, a sama grupa określana jako historia. Pomimo licznych apeli ze strony fanów artystki nabrały wody w usta… aż do dzisiaj, bo 2. października Katina przy pomocy swoich mediów społecznościowych ogłosiła powrót podczas mającego odbyć się na wiosnę 2022 roku koncertu “Tribute to t.A.T.u.”, który będzie hołdem dla zespołu oraz na którym Lena i Julia mają wspólnie wystąpić. Zaskakującą jest rónież inna informacja, jaką podzieliła się wokalistka. Otóż wkrótce ma się pojawić serial “w pewnej znanej platformie streamingowej”, którego słynne Rosjanki mają być bohaterkami.

Julia Volkowa potwierdziła informację o powrocie zespołu na swoim instagramie.

Jesteście ciekawi jak artystki zaprezentują się na scenie, a może już obstawiacie, o co tym razem się poróżnią?

Norbert Żyła
- prezenter telewizji ATV oraz kanału "Afera na dywaniku", autor licznych publikacji w sieci. Prywatnie fan muzyki oraz seriali lat dziewięćdziesiątych. W wolnych chwilach uwielbia poświęcać się rysowaniu, które zaraz po pisaniu jest jego największa pasją.
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you