VIKI GABOR WYDAŁA DEBIUTANCKI ALBUM!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Viki Gabor to młoda wokalistka, która może się pochwalić już kilkoma sukcesami, w tym m.in. podwójną platynową płytą za singiel “Superhero” czy platynowym wyróżnieniem za singiel “Ramię w ramię” nagrany z Kayah. Każdy singiel wydany w ostatnim czasie staje się hitem! Teledyski do “Superhero”, “Ramię w ramię” oraz “Getaway” mają w sumie ponad 80 mln wyświetleń!

W dzień swoich 13 urodzin młoda artystka zapowiedziała swoją debiutancką płytę “Getaway (Into My Imagination)”, na której znajdzie się 10 utworów, a na wersji deluxe pojawią się dwa bonusowe utwory. Warto wspomnieć, że album zwyciężczyni Eurowizji Junior w 2019 roku będzie dostępna w serwisach streamingowych na całym świecie, a singiel “Geteway” był na okładkach playlist New Music Friday na Spotify w 8 krajach!

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you