VIKI GABOR PREZENTUJE OSTATNI SINGIEL PRZED PREMIERĄ DEBIUTANCKIEGO KRĄŻKA!

VIKI GABOR PREZENTUJE OSTATNI SINGIEL PRZED PREMIERĄ DEBIUTANCKIEGO KRĄŻKA!

Share This Post

Po ogromnym sukcesie singli “Superhero” (podwójne platynowe wyróżnienie), “Ramię w ramię” z Kayah (platynowe wyróżnienie) oraz “Getaway” (playlisty NMF w serwisie Spotify w 8 krajach), Viki Gabor prezentuje swój najnowszy, anglojęzyczny singiel – “Not Gonna Get It”. Jest to ostatni singiel i teledysk prezentowany przez wokalistkę przed premierą jej debiutanckiego albumu “Getaway (Into My Imagination)”, który trafi do sklepów już 4 września 2020!

“Not Gonna Get It” jest na playlistach Spotify New Music Friday w Polsce, Włoszech, Indiach, Czechach i Słowacji oraz TIDAL New Arrivals – jedyna polska piosenka na światowej playliście! Piosenka ta to niezwykle energetyczny utwór nawiązujący swoją stylistyką do lat 80., napisany i skomponowany m.in. przez uznany duet producencki Hotel Torino (Patryk Kumór i Dominik Buczkowski), autorów hitów takich jak “Superhero”, “Anyone I Want To Be” czy najnowszej płyty Michele Morrone. Teledysk w reżyserii Dawida Ziemby został zrealizowany we współpracy z marką PUMA w ramach projektu PUMA Talents na płycie warszawskiego lotniska Bemowo i również utrzymany jest w stylistyce lat 80. W dynamicznej choreografii Viki towarzyszy grupa tancerek swoim układem oddając energię i wakacyjny klimat piosenki, zachęcając odbiorcę do zabawy.

W premierowy weekend “Not Gonna Get It” fani Viki mogą spodziewać się wielu niespodzianek: artystka uświetni swoim występem koncert “Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski” w Uniejowie, który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu w niedzielę, 23 sierpnia, o godz. 20:00. Po raz pierwszy Gabor wykona na żywo wielki hit “Ramię w ramię” wspólnie z Kayah – tego nie można przegapić! Z kolei 5 września fani młodej artystki będą mieli wyjątkową okazję do spotkania idolki w Galerii Młociny w Warszawie. Podczas niezwykłego eventu promocyjnego będzie okazja do posłuchania premierowego wywiadu, kupienia płyty i zdobycia autografu Viki. Zapraszamy!
- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...