TYMIN – “RESET”. DOCZEKALIŚMY SIĘ WIELKIEGO POWROTU!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

W 2019 roku serwis newonce.net zaliczył Tymina do grona raperów, którzy powinni odnieść sukces. Argumentowano to tym, że “miał taki arsenał czysto warsztatowych skilli, że wszystko było dla niego nieodległym planem, a nie wydumanym marzeniem”. Dzisiaj przepowiednia ta zaczyna nabierać realnych kształtów – Tymin rusza na podbój polskiej sceny hip hopowej!

„Reset” to szybki, elektroniczny, polaryzujący numer. Zwrotki są bardzo energiczne, a refreny spokojniejsze. – mówi o swoim najnowszym dziele Tymin.

Za muzykę do utworu odpowiada Filip Dulewicz, znany jako DJ Flip. Autorem energetycznego klipu jest Maciej Adamczak.

Artysta od lat ciężko pracował na swoją pozycję na scenie. Jego utwory szybko zaczęły odnosić ogólnokrajowy sukces, choć sam twierdzi, iż nie posiadał wielkich umiejętności muzycznych na początku swojej kariery. Prywatnie Tymin jest człowiekiem renesansu, z wieloma pasjami i zainteresowaniami.  Pracuje w agencji reklamowej, prowadzi warsztaty rapowe z ramienia miasta Katowice, tworzy muzykę, uprawia sport, komentuje mecze Zagłębia Sosnowiec, udziela się w klubie także marketingowo.

Gdy wyruszał w trasę po Polsce, nie brakowało mu odwagi. Słynna jest już bitwa z Quebo, którą Tymin jednogłośnie wygrał głosami publiczności i jury. Czasem ważniejsze było pisanie pojedynczych linijek niż całych numerów. U mnie też to kiedyś było widać, pewnie w drobnym stopniu jest tak do tej pory. – podsumowuje swoje doświadczenie Tymin.

Nadchodzące single rapera to jednak kompletne utwory, drobiazgowo przemyślane w każdym aspekcie: od brzmienia, przez teksty, aż po wykonanie. Czy warto będzie czekać na kolejne? Po przesłuchaniu „Resetu” spokojnie można stwierdzić, że tak.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you