TYMIN – “RESET”. DOCZEKALIŚMY SIĘ WIELKIEGO POWROTU!

TYMIN – “RESET”. DOCZEKALIŚMY SIĘ WIELKIEGO POWROTU!

Share This Post

W 2019 roku serwis newonce.net zaliczył Tymina do grona raperów, którzy powinni odnieść sukces. Argumentowano to tym, że “miał taki arsenał czysto warsztatowych skilli, że wszystko było dla niego nieodległym planem, a nie wydumanym marzeniem”. Dzisiaj przepowiednia ta zaczyna nabierać realnych kształtów – Tymin rusza na podbój polskiej sceny hip hopowej!

„Reset” to szybki, elektroniczny, polaryzujący numer. Zwrotki są bardzo energiczne, a refreny spokojniejsze. – mówi o swoim najnowszym dziele Tymin.

Za muzykę do utworu odpowiada Filip Dulewicz, znany jako DJ Flip. Autorem energetycznego klipu jest Maciej Adamczak.

Artysta od lat ciężko pracował na swoją pozycję na scenie. Jego utwory szybko zaczęły odnosić ogólnokrajowy sukces, choć sam twierdzi, iż nie posiadał wielkich umiejętności muzycznych na początku swojej kariery. Prywatnie Tymin jest człowiekiem renesansu, z wieloma pasjami i zainteresowaniami.  Pracuje w agencji reklamowej, prowadzi warsztaty rapowe z ramienia miasta Katowice, tworzy muzykę, uprawia sport, komentuje mecze Zagłębia Sosnowiec, udziela się w klubie także marketingowo.

Gdy wyruszał w trasę po Polsce, nie brakowało mu odwagi. Słynna jest już bitwa z Quebo, którą Tymin jednogłośnie wygrał głosami publiczności i jury. Czasem ważniejsze było pisanie pojedynczych linijek niż całych numerów. U mnie też to kiedyś było widać, pewnie w drobnym stopniu jest tak do tej pory. – podsumowuje swoje doświadczenie Tymin.

Nadchodzące single rapera to jednak kompletne utwory, drobiazgowo przemyślane w każdym aspekcie: od brzmienia, przez teksty, aż po wykonanie. Czy warto będzie czekać na kolejne? Po przesłuchaniu „Resetu” spokojnie można stwierdzić, że tak.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...