TROYE SIVAN PREZENTUJE TELEDYSK DO PIOSENKI “EASY”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Troye Sivan ma na koncie niemal osiem miliardów streamów całego katalogu. Jego drugi album “Bloom”, trafił na listy najlepszych wydawnictw 2018 m.in. w takich mediach jak: Rolling Stone, USA Today, Billboard, OUT, NPR Music, The Guardian i wielu innych. Magazyn TIME określił Sivana “perfekcyjną gwiazdą popu”. Artysta ma na koncie szereg nagród i wyróżnień, w tym Billboard Music Awards, trzy MTV Europe Music Awards i dwie nagrody GLAAD Media. Za “Revelation” (utwór nagranego z Jónsim z Sigur Rós do filmu “Wymazać siebie”) Troye otrzymał nominację do Złotego Globu, trafił też na oscarową shortlistę.

Wczoraj Troye opublikował nowy singiel “Easy” i zapowiedział nową EP-kę, która wychodzi już w sierpni. Nową piosenkę artysta opisuje jako: “historia, która jest jeszcze w toku. Mała kolekcja piosenek, które eksplorują emocjonalny rollercoaster, etap w moim życiu, w którym uczucia i myśli były szokująco świeże. Powrót do tych utworów oraz momentów bywa trudny, ale jestem niezmiernie dumny z tej muzyki i cieszę się, że w końcu mogłem podzielić się nią ze światem”
REŻYSEREM TELEDYSKU JEST SAM TROYE!
Troye nagrał pięć z sześciu utworów, które trafiły na EP-kę, z producentem Oscarem Görresem (The Weeknd, MARINA, Tove Lo) w Sztokholmie i Los Angeles, tuż przed lockdownem. “Take Yourself Home” po premierze stało się #1 trendem na Twitterze i zgromadziło już ponad 76 mln streamów. Dziennikarze The New York Times opisali singiel jako zmysłowy, a na łamach magazynu PAPER można było przeczytać:  “To prawdopodobnie pierwsza wielka piosenka, która powstała w czasie zbiorowej apokalipsy COVID-19“.
Pełna tracklista EP-ki „In A Dream”:  
1. Take Yourself Home
2. Easy
3. could cry just thinkin about you
4. STUD
5. Rager teenager!
6. IN A DREAM
Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you