TROYE SIVAN PREZENTUJE NOWĄ EP-KĘ!

TROYE SIVAN PREZENTUJE NOWĄ EP-KĘ!

Share This Post

Troye Sivan ma na koncie niemal osiem miliardów streamów całego katalogu. Jego drugi album “Bloom”, trafił na listy najlepszych wydawnictw 2018 m.in. w takich mediach jak: Rolling Stone, USA Today, Billboard, OUT, NPR Music, The Guardian i wielu innych. Magazyn TIME określił Sivana perfekcyjną gwiazdą popu. Artysta ma na koncie szereg nagród i wyróżnień, w tym Billboard Music Awards, trzy MTV Europe Music Awards i dwie nagrody GLAAD Media. Za Revelation – utwór nagranego z Jónsim z Sigur Rós do filmu Wymazać siebie – Troye otrzymał nominację do Złotego Globu, trafił też na oscarową shortlistę. Sivan pojawił się też gościnnie na albumie BTS “Map of the Soul: 7” w utworze “Louder Than Boms”, którego zresztą jest współautorem.

Troye nagrał pięć z sześciu utworów, które trafiły na EP-kę, z producentem Oscarem Görresem (The Weeknd, MARINA, Tove Lo) w Sztokholmie i Los Angeles, tuż przed lockdownem. “Take Yourself Home” po premierze stało się #1 trendem na Twitterze i zgromadziło już ponad 76 mln streamów. Dziennikarze The New York Times opisali singiel jako zmysłowy, a na łamach magazynu PAPER można było przeczytać: “To prawdopodobnie pierwsza wielka piosenka, która powstała w czasie zbiorowej apokalipsy COVID-19”.
- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...