TODRICK HALL NIESPODZIEWANIE WYDAJE ALBUM!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Todrick Hall to amerykański piosenkarz, autor piosenek, producent muzyczny, aktor, reżyser oraz choreograf. W 2016 roku Hall zaczął występować jako rezydent i choreograf i od czasu do czasu sędzia w reality show „RuPaul’s Drag Race” i występował jako Lola w broadwayowskiej produkcji Kinky Boots do 2017 roku.Jako muzyk, pochodzący z Plainview w Teksasie, wydał trzy albumy studyjne, zaczynając od „Somebody’s Christmas” w 2018 r., A następnie album wizualny i musical „Straight Outta Oz” w 2016 r. Oczekuje się, że jego wysoce oczekiwany “Haus Party, Pt. 3” zakończy swoją trylogię EP poprzedzonych HP 1 w maju 2019 r. i HP2 we wrześniu tego samego roku.

27 kwietnia Todrick na swoich social-media opublikował wiadomość, w której pisze:

“Niespodzianka! dokładnie tydzień temu postanowiłem napisać i stworzyć cały album, aby, mam nadzieję, podnieść was na duchu podczas tej kwarantanny! Nina Simone powiedziała kiedyś: „Obowiązkiem artysty jest odzwierciedlenie czasów, w których żyjemy”. Mam nadzieję, że zainspiruje was to do zachowania zdrowia, kreatywności, bezpieczeństwa i pozostania w domu, jednocześnie pozostając fantastycznym! Kocham was wszystkich i obiecuję, że wkrótce pojawi się HP3, ale do tego czasu przygotujcie się; bo album nadchodzi w środę!”

Album się nazywa “Quarantine Queen” i poniżej jest jego okładka:

Na albumie znajduję 6 piosenek i poniżej możecie go posłuchać!:

Warto przypomnieć, że już 13 maja wychodzi trzecia EP-ka z trylogii “Haus Party, Pt. 3”!

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you