THE VERONICAS POWRACAJĄ Z DWOMA ALBUMAMI!

THE VERONICAS POWRACAJĄ Z DWOMA ALBUMAMI!

Share This Post

Największa popularność zespołu The Veronicas (który tworzą bliźniaczki Jessica Louise i Lisa Marie Origliasso) przypadła na 2007 rok, gdy ich utwór “Untouched” z miejsca zdobył czołówki list przebojów nie tylko w ich rodzimej Australii, ale i również na naszym kontynencie.

Dziewczyny znane były w tamtych latach z pop-rockowego brzmienia, a złośliwcy doszukiwali się w ich wizerunku nawiązań do subkultury emo. Kolejne single: “Take Me on the Floor” oraz wydany ponownie “4ever” tylko umocniły ich pozycję na muzycznym rynku. Pomimo dobrej passy za oceanem o utalentowanych bliźniaczkach coraz rzadziej mogliśmy usłyszeć w naszych mediach.

A szkoda, bo artystki przeszły olbrzymią przemianę i obecnie nie boją się już eksperymentować ze swoim brzmieniem, daleko im również do emo-łatki, jaka przywarła do nich przed laty. W 2016 roku być może mogliście usłyszeć ich imprezowy utwór “In My Blood”, który zdobył niemałą popularność również i u nas, a przy okazji duet wystąpił z nim na kilku znanych festiwalach. Niestety, po wydaniu tego przeboju z powodów osobistych dziewczyny odstawiły muzykę oraz przygotowywaną płytę na boczny tor. Po kilkumiesięcznej ciszy, niespodziewanie Jessica i Lisa powracają i tym razem nie z jednym, a aż z dwoma albumami, które planują wydać niemal jednocześnie. Pierwszy z nich “Godzilla” ukaże się już 28 maja, drugi “Human” miesiąc później – 25 czerwca.

Płyty promuje mocny, rockowy utwór zatytułowany tak samo, jak pierwszy z planowanych albumów. W oryginalnym klipie do piosenki każda z bliźniaczek osiąga rozmiary znanego wszystkim, jaszczurowatego potwora, aby chwilę później przedzierać się pomiędzy dachami wieżowców. W teledysku nie zabrakło również kontrowersji i odniesień do BDSM.

Czy i tym razem The Veronicas opanują listy przebojów? O tym przekonamy się już wkrótce.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...