THE VAMPS ZAPOWIADAJĄ NOWĄ PŁYTĘ SINGLEM “MARRIED IN VEGAS”!

THE VAMPS ZAPOWIADAJĄ NOWĄ PŁYTĘ SINGLEM “MARRIED IN VEGAS”!

Share This Post

The Vamps tworzą Brad Simpson, Connor Ball, Tristan Evans oraz James McVey. Przed początkiem pandemii, zespół nie mógł narzekać na nudę. Od czasu debiutanckiego “Meet The Vamps” z 2014, zespół nieustannie nagrywał lub koncertował. Łącznie grupa ma na koncie cztery albumy, a ostatni z nich, “Night & Day”, ukazał się w edycjach Night – 2017 oraz Day – 2018. W tym czasie zespół zanotował osiem utworów w top 40, pięć w top 10 na brytyjskich listach przebojów oraz kilka światowych tras. The Vamps to pierwsza grupa, która występowała na headlinerskim koncercie w O2 Arena w Londynie pięć lat z rzędu.

“Married in Vegas” to początek nowej ery w historii The Vamps. Brad, Connor, Tristan i James napisali swój najbardziej osobisty materiał w dotychczasowej karierze. Co ciekawe, singiel powstał dopiero po tym, gdy zespół nagrał – wydawałoby się – całą płytę. Podczas sesji na Zoomie z udziałem producenta Lostboya (oraz kilku piw) narodził się pomysł na nowy utwór, prawdziwy banger. Jak wspomina Brad: – W dniu, w którym oddaliśmy cały album do wytwórni, zadzwoniłem na Zoomie do Lostboya. Wypiliśmy parę piw i parę godzin później narodziło się “Married in Vegas”.
James dodaje: – Grałem na Playstation z kumplami i koło 23, kiedy sam byłem już lekko wstawiony, dzwoni do mnie Brad i mówi “Ej, właśnie napisałem taki kawałek!”. Uwielbiam takie momenty. Myślisz, że masz już skończoną pracę, ale wszystko może się zmienić na samym końcu. Następnego dnia rano Brad znowu połączył się na Zoomie z Lostboyem, by dokończyć utwór.
Singiel zapowiada album “Cherry Blossom”, którego premiera zaplanowana jest na 16 października 2020.
- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...