“THE RARITIES” – ZBIÓR NIEPUBLIKOWANYCH UTWORÓW MARIAH CAREY!

“THE RARITIES” – ZBIÓR NIEPUBLIKOWANYCH UTWORÓW MARIAH CAREY!

Share This Post

Mariah Carey jest najlepiej sprzedającą się artystką wszech czasów z ponad 200 milionami sprzedanych albumów i 19 singlami na liście Billboard Hot 100 # 1 (18 z nich jest autorstwa artystki). To więcej niż jakakolwiek solowa artystka w historii. Mariah, członkini Songwriters Hall of Fame jest piosenkarką, autorką tekstów i producentką, która otrzymała wiele nagród Grammy, liczne nagrody American Music Awards, trzy tytuły Guinness World Record, nagrodę Billboard “Artist of the Decade”, “Icon Award” Billboardu, World Music Award dla “Najlepiej sprzedającej się artystki tysiąclecia na świecie”, “Ivor Novello Award” oraz “Icon Award” za wybitne osiągnięcia w pisaniu piosenek.

Globalna supergwiazda, Mariah Carey opublikuje w piątek, 2 października swój wyjątkowy dwupłytowy album “The Rarities”. Na albumie znajdzie się zbiór jej ulubionych utworów po które artystka sięgnęła do swojego muzycznego skarbca. Ta kompilacja niezwykłych, wcześniej niepublikowanych nagrań Mariah Carey z lat 1990-2020 to rewelacyjna muzyczna retrospektywa, celebrująca wyjątkowy artyzm i wizję artystki. To niezwykła kolekcja zwierająca m.in. niewydane wcześniej studyjne utwory, strony B singli, unikatowe nagrania z lat 1990 – 2020.

Ponadto na albumie znajdzie się utwór “Save The Day”, w pełni zrealizowane nagranie napisanej wcześniej piosenki, która nigdy nie została ukończona.
Zacząłem to pisać lata temu – mówi Mariah – a przesłanie utworu brzmi obecnie bardziej niż kiedykolwiek: Jesteśmy w tym razem.”
“Save the Da”” będzie dostępny na wszystkich platformach cyfrowych już w najbliższy piątek, 21 sierpnia. W piosence znalazł się sampel kultowego hitu zespołu Fugees “Killing Me Softly with His Song” oraz transcendentny wokal Ms. Lauryn Hill z oryginalnej piosenki. “Save the Day” to przesłanie, które budzi nadzieję i co najważniejsze, ludzi, którzy spotykają się dla wspólnego dobra.

Mariah Carey zagłębiła się w swoje archiwa, wybierając piosenki, które mają dla niej osobiste znaczenie. Analiza niektórych z tych utworów pojawi się w zapowiadanych wspomnieniach gwiazdy “The Meaning of Mariah Care”.

Wydawnictwo zawierać będzie również druga płytę “Live at the Tokyo Dome“, na której znajdzie się wcześniej niewydany materiał z jej pierwszego koncertu w Japonii zarejestrowany podczas trasy koncertowej Daydream World Tour w 1996 roku.
Album “The Rarities” jest częścią trwającego upamiętniania 30 rocznicy debiutu Mariah Carey i ciągłej ewolucji jej kariery. 29 września ukażą się wspomnienia artystki zatytułowane “The Meaning of Mariah Carey“, które zabiorą nas w intymną  podróż Mariah stawiającej czoła złożonym kwestiom rasy, tożsamości, klasy oraz traumie na jej drodze do monumentalnego sukcesu.
Ciągły wpływ Mariah Carey wykracza poza branżę muzyczną, pozostawiając niezatarty ślad na całym świecie. W 2009 roku artystka została nagrodzona Breakthrough Performance Award na Palm Spring International Film Festival za uznaną przez krytyków rolę w filmie Lee Danielsa “Preciou””. Zagrała tez w kolejnym jego filmie “The Butler” (2013). Mariah, zdobywczyni nagrody Kongresu, hojnie poświęca swój czas i energię na szereg działań filantropijnych bliskich jej sercu, w tym między innymi:  Save the Music, Make-A-Wish Foundation, World Hunger Relief i Elton John AIDS Foundation. Carey, wielka zwolenniczka organizacji charytatywnych dla dzieci, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, założyła we współpracy z funduszem Fresh Air , CampMariah – miejsce dla dzieci z centrów miast, aby badać możliwości ich rozwoju zawodowego. Mariah Carey jest reprezentowana przez Roc Nation, CAA i Imprint PR.
- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...