THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Share This Post

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala rozdania internetowych nagród The Pop Hub Awards, wręczanych przez portal TPHNEWS.PL.  Z tej okazji sprawdź najważniejsze informację na temat The Pop Hub Awards 2021.

Podczas tegorocznej edycji nominowaliśmy artystów, muzykę i teledyski w 14 kategoriach. Ujawnimy, które kategorie zadebiutują po raz pierwszy oraz udostępnimy najważniejsze informację na temat nowej kategorii. Pamiętajcie, że to właśnie WY decydujecie kto zdobędzie TPHAs! Rok temu oddaliście łącznie 1 473 028 głosów, mamy nadzieję, że w tym roku pobijecie tę liczbę!

W tym roku po raz pierwszy zadebiutuje kategoria “Polski Album Roku”, w której wybierzemy najlepszy Polski album wydany w 2020 roku. Jak myślicie, kto ma największe szanse na wygraną? Może Sanah z debiutanckim albumem “Królowa Dram” lub “Romantic Psycho” od Quebonafide? Już wkrótce będziecie mogli oddać głos na swojego faworyta na vote.tphnews.pl, to właśnie tam odbędzie się tegoroczne TPHA 2021.

IMPACT Award – wszystko co powinniście wiedzieć o tej nagrodzie

IMPACT AWARD to nagroda, która jest przyznawana przez redakcję portalu TPHNEWS.PL w drodze głosowania. 

Laureatem tytułu zostaje artysta/artystka, który/a w danym roku wywarł/a największy wpływ na światowy przemysł muzyczny, a pod względem indywidualności, innowacyjności/kreatywności i popularności nie miał/a sobie równych. To właśnie wizerunek zwycięzcy IMPCAT AWARD mogliśmy nieustannie podziwiać na okładach magazynów, szczytach światowych list przebojów czy najważniejszych muzycznych wydarzeniach.

Gdzie możesz oddać głos podczas TPHAs 2021?

Podczas The Pop Hub Awards 2021 będziecie mogli oddać głos w dwóch formach przez stronę internetową vote.tphnews.pl oraz przez serwis Twitter w kategorii “Najwięksi Fani”. PAMIĘTAJ! Głosować możesz NIELIMITOWANIE wystarczy odświeżyć stronę internetową!

Jak głosować przez serwis Twitter w kategorii “Najwięksi Fani”?

Aby przesłać swój głos za pośrednictwem serwisu Twitter, zaloguj się na swoje konto na Twitterze i „Tweetnij” wyznaczony hashtag (zgodnie z ogłoszeniem w mediach społecznościowych), który odpowiada wybranemu nominowanemu. Pamiętaj, że liczba oddanych głosów na jednego głosującego jest nieograniczona.

Przy każdym przesyłaniu głosu możesz głosować tylko na jeden nominowany fandom. Jeśli w jednym tweecie znajduje się wiele hashtagów, między hashtagiem musi być spacja; jeśli nie ma miejsca, tweety z hashtagami, które nie są odpowiednio rozmieszczone, nie będą liczone jako głosy. Głosy nie będą akceptowane, jeśli hashtagi są błędnie napisane, skrócone, przedłużone lub różnią się w jakikolwiek sposób od wyznaczonych hashtagów ogłoszonych przez https://tphnews.pl oraz oficjalne kanały mediów społecznościowych The Pop Hub & The Pop Hub Awards. Pamiętaj, że Retweety zostają zignorowane!

Oficjalnie możemy potwierdzić, że w tym roku wręczymy statuetki w trzech kategoriach – “Album Roku”, “Polski Album Roku”, “Ulubiony Polski Artysta”.

Koniecznie sprawdź kto zdobył statuetkę rok temu (The Pop Hub Awards 2020) w kategorii “Album Roku” & “Ulubiony Polski Artysta”!

Kiedy ogłosimy nominowanych, a głosowanie wystartuje?

  • Ogłoszenie nominacji nastąpi 22 Maja 2021 roku o godzinie 20:00
  • Start głosowania przewidziany jest na 29 Maja 2021 roku (z 28 maja na 29 maja) o godzinie 00:00.

    GŁOSOWANIE ODBĘDZIE SIĘ NA VOTE.TPHNEWS.PL (KLIKNIJ)

Ogłoszenie nominacji zostanie opublikowane na vote.tphnews.pl oraz na oficjalnych profilach serwisu tphnews.pl & The Pop Hub Awards.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...

DOMINIKA KOMIAGO I JEJ “CHWILE”

Dominika Komiago to wokalistka i ex-jurorka programu "Śpiewajmy razem...