Taylor Swift z kolejnymi sukcesami!

Taylor Swift z kolejnymi sukcesami!

Share This Post

W październiku 2022 roku, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów Taylor Swift wydała swój dziesiąty album “Midnights”, który był powrotem artystki do popu po wydaniu w 2020 roku dwóch spokojniejszych albumów!

Krążek “Midnights” zaliczył największy debiut w USA w ciągu ostatnich 7 lat sprzedając się w pierwszym tygodniu w nakładzie 1,758 mld egzemplarzy stając się drugim największym debiutem w historii USA (pierwsze miejsce Adele z albumem “25” – 3,482 mld). Album do tej pory sprzedał się w nakładzie 3 566 mld unitów w Stanach czyniąc go najlepiej sprzedającym się albumem wydanym w 2022 roku wyprzedzając album Bad Bunny “Un Verano Sin Ti” (3 509 mld). “Midnights” jest też pierwszym albumem w historii, który spędził swoje pierwsze trzynaście tygodni na szczycie listy “Top Album Sales” (lista, na której liczy się jedynie sprzedaż fizyczna)! Dziesiąty krążek Taylor spędził również trzynaście tygodni w top2 listy Billboard 200, dzięki czemu Swift jest pierwszą kobietą, która w tym wieku osiągnęła to dwoma albumami (razem z “1989”). “Midnights” i “1989” dołączają do dwóch albumów Whitney Huston (“The Bodyguard” oraz “Whitney”), jako jedyne kobiecie albumy w historii, które tego dokonały!

Głównym singlem albumu jest piosenka “Anti’Hero”, która do tej pory przekroczyła 500mln streamów w serwisie Spotify będąca najszybszą piosenką Taylor, która przekroczyła ten próg. Dodatkowo piosenka spędziła 8 tygodni na szczycie listy Billboard Hot 100 stając się pierwszą piosenką artystki, która tego dokonała!

Taylor Swift świetnie radzi sobie w streamingu. Album “Midnights” zaliczył największy debiut w historii Spotify gromadząc w ciągu pierwszych 24h ponad 185 mln streamów. Artystka została również pierwszą kobietą w historii, która przekroczyła 40 miliardów streamów na Spotify!

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...