TAYLOR SWIFT Z KOLEJNYM REKORDEM!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Taylor Swift po wydaniu dwóch albumów w 2020 roku: “foklore” oraz “evermore” nadal osiąga kolejne rekordy!

Album “evermore” przez pięć tygodni króluje w top2 listy Billboard 200 (3 tygodnie na pierwszym miejscu), a Taylor Swift dodała kolejny rekord do swojej kolekcji: jest jedynym artystą, który przez 45 tygodni znajduje się na szczycie Billboard Artist 100 chart. Gwiazda wyprzedziła takich artystów jak: Drake (31 tygodni), The Weeknd (20 tygodni), BTS i Ariana Grande (15 tygodni).

Poprzedni album Swift, wydany w lipcu “folklore”, w bieżącym zestawieniu Billboard 200 uplasował się na 11. miejscu, a na pierwszym miejscu gościł aż 8 tygodni.

“willow”, singiel promujący album “evermore”, obecnie jest na 22 miejscu Billboard Hot 100 oraz 4 pozycji Hot Rock & Alternative Songs. W obu tych zestawieniach debiutował na szczycie. “No Body, No Crime” z HAIM trafiło na 29 miejsce Hot Country Songs. W alternatywnych stacjach radiowych w Stanach coraz mocniej radzi sobie natomiast “Coney Island” w duecie z The National.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you