TAYLOR SWIFT PREZENTUJE “YOU ALL OVER ME (FROM THE VAULT)” ORAZ REMIX DO “LOVE STORY”

TAYLOR SWIFT PREZENTUJE “YOU ALL OVER ME (FROM THE VAULT)” ORAZ REMIX DO “LOVE STORY”

Share This Post

Rok 2020 dla Taylor Swift był bardzo intensywny, wydała dwa albumy: “foklore” i “evermore”, które odniosły ogromny sukces. Za pierwszy z nich została nagrodzona nagrodą Grammy w kategorii “Album of the Year”. W listopadzie 2020 roku zaczęła również nagrywać swoje pierwsze sześć płyt jeszcze raz!

W 2018 roku, gdy Taylor zakończyła swoją współpracę z wytwórnią Big Machine Records utraciła prawa do swoich pierwszych sześciu płyt. Artystka postanowiła więc nagrać albumy jeszcze raz, zaczynając od albumu “Fearless”, za który w wieku 19 lat dostała Grammy w kategorii “Album Of the Year” oraz “Best Country Album”. Nowa odsłona albumu nazywać się będzie “Fearless (Taylor’s Version” i będzie miał premierę już 9 kwietnia 2021! Na albumie znajdzie się 26 piosenek, w tym 6, które nie znalazły się na finalnej wersji w 2008 roku!

12 lutego 2021 z okazji zbliżających się walentynek Taylor opublikowała utwór “Love Story (Taylor’s Version“, która zadebiutowała na 11 miejscu listy Billboard 100 oraz pierwszego dnia w serwisie Spotify piosenka została odtworzona ponad 7 milionów razy, czyniąc to najlepszym kobiecym debiutem dla piosenki w tym roku!

24 marca Taylor poinformowała, że pierwszą piosenką z “nowych” będzie piosenka “You All Over Me (From The Vault)“. Piosenka została napisała wspólnie z Scooter Carusoe a wyprodukował ją Aaron Dessner. Taylor oznajmiła, że do “nowych” piosenek zaprosi swoich ulubionych artystów. W tej piosence w chórkach usłyszymy Maren Morris!

Taylor postanowiła zaskoczyć wszystkich publikując jeszcze dodatkowo remix do “Love Story (Taylor’s Version)“. Za remix odpowiedzialna jest Elvira, którą znamy z remixu “Willow”!

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...