TAYLOR SWIFT PREZENTUJE “YOU ALL OVER ME (FROM THE VAULT)” ORAZ REMIX DO “LOVE STORY”

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Rok 2020 dla Taylor Swift był bardzo intensywny, wydała dwa albumy: “foklore” i “evermore”, które odniosły ogromny sukces. Za pierwszy z nich została nagrodzona nagrodą Grammy w kategorii “Album of the Year”. W listopadzie 2020 roku zaczęła również nagrywać swoje pierwsze sześć płyt jeszcze raz!

W 2018 roku, gdy Taylor zakończyła swoją współpracę z wytwórnią Big Machine Records utraciła prawa do swoich pierwszych sześciu płyt. Artystka postanowiła więc nagrać albumy jeszcze raz, zaczynając od albumu “Fearless”, za który w wieku 19 lat dostała Grammy w kategorii “Album Of the Year” oraz “Best Country Album”. Nowa odsłona albumu nazywać się będzie “Fearless (Taylor’s Version” i będzie miał premierę już 9 kwietnia 2021! Na albumie znajdzie się 26 piosenek, w tym 6, które nie znalazły się na finalnej wersji w 2008 roku!

12 lutego 2021 z okazji zbliżających się walentynek Taylor opublikowała utwór “Love Story (Taylor’s Version“, która zadebiutowała na 11 miejscu listy Billboard 100 oraz pierwszego dnia w serwisie Spotify piosenka została odtworzona ponad 7 milionów razy, czyniąc to najlepszym kobiecym debiutem dla piosenki w tym roku!

24 marca Taylor poinformowała, że pierwszą piosenką z “nowych” będzie piosenka “You All Over Me (From The Vault)“. Piosenka została napisała wspólnie z Scooter Carusoe a wyprodukował ją Aaron Dessner. Taylor oznajmiła, że do “nowych” piosenek zaprosi swoich ulubionych artystów. W tej piosence w chórkach usłyszymy Maren Morris!

Taylor postanowiła zaskoczyć wszystkich publikując jeszcze dodatkowo remix do “Love Story (Taylor’s Version)“. Za remix odpowiedzialna jest Elvira, którą znamy z remixu “Willow”!

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you