SYLVIA NOVAK DEBIUTUJE UTWOREM “ME GUSTA”!

SYLVIA NOVAK DEBIUTUJE UTWOREM “ME GUSTA”!

Share This Post

Muzyka w Sylvii życiu jest niemalże wpisana w jej DNA. Swoją wokalną przygodę rozpoczynała mając 4 lata – śpiewając ukochanemu dziadkowi Stanisławowi, który w latach powojennych miał swój zespół – był samoukiem w grze na skrzypcach i saksofonie. Rodzice Sylvii poznali się na studiach muzycznych i od tamtej pory muzyka jest nieodłącznym elementem życia ich rodziny. Sylvia w latach dziecięcych sama zabiegała, by rozwijać się muzycznie, co pokazywała wygrywając liczne dziecięce festiwale. Pewnego dnia spakowała plecak i poprosiła rodziców, by zapisali ją do szkoły muzycznej. Ukończyła I st. Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Radomsku w klasie fortepianu. W ostatnich latach rozwijała swój talent wokalny m.in. pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, która powiedziała o Sylvii: “Masz coś magicznego w oczach i głosie, ciebie dziewczyno się zapamiętuje!”.

Dzisiaj Sylvia debiutuje ze swoim pierwszym singlem “me gusta“, który jest połączeniem popu z modnym obecnie vibe’em latino. Tekst natomiast kierowany jest do kobiet, które przeżyły trudne miłosne rozstania.

“Utwór “me gusta” to słodko-gorzkie połączenie. Z jednej strony słodki i lekki klimat muzyki latino, z drugiej zaś gorzka historia, jaką chciałam tym utworem opowiedzieć. Utwór ten powstawał dokładnie rok temu, gdy bardzo przeżywałam rozwód mojej siostry rodzonej. Bardzo chciałam, by “me gusta” dodała siły każdej kobiecie, która przeżywa rozstanie. Dziś jestem w szczęśliwym w małżeństwie od ponad dwóch lat, ale dobrze wiem, co czuje kobieta, której związek rozpada się, gdy “kruszy się iluzja” szczęścia, które miało być na zawsze. Wiem też ze swojego doświadczenia, że “po każdej burzy wychodzi słońce” i koniec związku to nie koniec świata. Wręcz przeciwnie, może być to nowy, wspaniały początek. Moment, w którym każda z nas może się skupić na swoim własnym szczęściu. Moment, w którym uczymy się spędzać czas same ze sobą, zaczynamy się na nowo poznawać, lubić, kochać… Okazuje się, że bez toksycznej relacji, czujemy się lepiej, stajemy się bardziej pewne siebie i coraz lepiej wiemy czego chcemy od życia, związku, mężczyzny …a już na pewno czego NIE CHCEMY. Bardzo zależało mi, by dodać odwagi wszystkim kobietom, które doświadczyły rozstania bądź boją się uciec z nieszczęśliwych relacji. Strach ten w dużej mierze spowodowany jest ostracyzmowi i presji społeczeństwa, jakiej my, kobiety w Polsce często doświadczamy słysząc, że “kobieta bez męża”, “bez dziecka”, “za stara” jest nie wartościowa, a już na pewno niemile widziana. Zbyt dużo kobiet jest nieszczęśliwych w naszym kraju i bardzo chciałabym, by częściej myślały o sobie, by nie bały się zaczynać wszystkiego od nowa, odejść od relacji, które je niszczą, bo może się okazać, że dzięki temu zbudują siebie na nowo i będą jeszcze silniejsze niż kiedyś.” Sylwia o swoim singlu!

Do singla został przygotowany teledysk, którego reżyserem jest Paweł Grabowski z WOW Pictures, odpowiedzialny za teledyski takich Artystów jak m.in.: Quebonafide, Miuosh, Kękę, Smolasty, Feel. Klip to gra świateł i tańca, mega pozytywny przekaz energetyczny w dwóch wiodących barwach: soczystej zieleni i buzującej pomarańczy.

Rozpoczynająca się jesień nie będzie szara i smutna jak bywało w minionych lata. Za sprawą tego utworu każdy otrzyma dawkę pozytywnej energii, a przecież każdy jej potrzebuje na co dzień.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...