ŚWIĘTUJEMY 10 LAT Z ONE DIRECTION! – AKTUALIZACJA

ŚWIĘTUJEMY 10 LAT Z ONE DIRECTION! – AKTUALIZACJA

Share This Post

23 lipca 2020 to bardzo ważna data dla fanów One Direction na całym świecie. Jest to 10. rocznica powstania zespołu!

Aby uczcić to wydarzenie, ku ekscytacji wiernych fanów, powstała nowa, jubileuszowa strona internetowa 1D, specjalnie przygotowane dla sympatyków zespołu okazjonalne video, interaktywne playlisty i inne okolicznościowe aktywności na platformach cyfrowych.

Specjalna strona internetowa „10 lat One Direction” jest wciągającym, interaktywnym doświadczeniem dla fanów. Witryna to oś czasu przedstawiająca historię grupy, od pierwszego przesłuchania aż do momentu zawieszenia działalności zespołu. W jednym miejscu znajdziecie archiwum teledysków, występów telewizyjnych, materiałów zakulisowych i innych rzadko dotychczas dostępnych treści. Fani mogą wygenerować na stronie własną playlistę „mixtape”, która zostanie spersonalizowana w zależności od sposobu indywidualnej interakcji każdego fana z treścią witryny. Umożliwi także łączenie się z wybranymi serwisami streamingowymi  i zapisywanie playlist na ich kontach.

Nowe, jubileuszowe wideo „10 Years of One Direction” stworzone z okazji rocznicy zostanie opublikowane dziś o godzinie 17.00. Film będzie dokumentował najważniejsze wydarzenia z kariery zespołu. Od momentu założenia w programie „X Factor” po wydanie singla „History”. Będą w nim fragmenty teledysków, występów i filmów dokumentujących zdarzenia zza kulis. Zobaczymy tu również szczególną relację, jaką One Direction ma ze swoimi fanami. To nie koniec niespodzianek od zespołu. Również w dniu dzisiejszym o godzinie 20.00 w serwisach muzycznych pojawi się nowe wideo do piosenki „What Makes You Beautiful” w jakości 4K a przez kolejne cztery dni publikowane będą kolejne odświeżone klipy grupy: „Live While We’re Young”, „Story Of My Life”, „Steal My Girl” oraz „History”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Happy #10YearsOf1D Day! Relive your favourite One Direction memories (Link in Stories).

Post udostępniony przez One Direction (@onedirection)

Począwszy od 27 lipca przez pięć tygodni w serwisach wideo publikowane będą pseudo wideo do każdego z albumów zespołu. 28 lipca od godziny 16.00 fani zespołu otrzymają 24 godzinny dostęp do koncertu ze stadionu San Siro w Mediolanie, który zarejestrowano w czerwcu 2014 roku. W ramach obchodów na platformach streamingowych zostaną opublikowane odświeżone EP-ki, b-side’y, rzadko publikowane utwory, remiksy, nagrania na żywo i akustyczne wersje piosenek zgrupowanych w jednym miejscu, aby fani mogli je ponownie odkryć. Zaplanowane są również ekscytujące aktywności w serwisach streamingowych, w tym tworzenie i aktualizowanie playlist.

One Direction to globalny fenomen, który sprzedał ponad 200 milionów płyt na całym świecie, z ponad 21 miliardami odtworzeń na wszystkich platformach streamingowych. Tylko w 2019 roku zespół wygenerował ponad 3,6 miliarda odtworzeń na wszystkich platformach online. Ich kanał YouTube ma ponad 31 milionów subskrybentów i ponad 10 miliardów wyświetleń, a łączny zasięg oficjalnych stron społecznościowych zespołu wynosi 85,9 miliona (Facebook – 38 milionów, Twitter – 30,3 miliona i Instagram – 17,6 miliona).

Zespół zdobył prawie 200 nagród, w tym 7 BRIT Awards, 4 MTV Music Awards, 6 Billboard Music Awards, 7 American Music Awards i 28 Kids Choice Awards. Po wydaniu albumu FOUR, One Direction stało się pierwszym zespołem w historii US Billboard 200, który zadebiutował z pierwszymi czterema albumami na pierwszym miejscu. W Wielkiej Brytanii 1D mieli 4 albumy nr 1 i 4 single nr 1, a każdy wydany przez nich album ma certyfikat UK Platinum (Up All Night 3x UK Platinum, Take Me Home 3x UK Platinum, Midnight Memories 3x UK Platinum, FOUR 2x UK Platinum, Made In The AM UK Platinum).

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...