SONIA MASELIK PREZENTUJE WIOSENNY SINGIEL W ŚRODKU ZIMY!

SONIA MASELIK PREZENTUJE WIOSENNY SINGIEL W ŚRODKU ZIMY!

Share This Post

Sonia Maselik tworzy swoją muzykę już od wielu lat co sprawiło, że gdy nadeszło to przysłowiowe “5 minut” wokalistka była przygotowana wzorowo. To właśnie jej prywatne doświadczenie i wiele prób realizacji marzeń zainspirowało ją do napisania piosenki, która doda siły i otuchy wszystkim tym, którzy codziennie realizują swoje pasje, marzenia oraz konsekwentnie starają się dojść do celu.

Wpisująca się w kanon artystów “singer-songwriter” Sonia Maselik przyszykowała na najbliższe miesiące wiele muzycznych niespodzianek. Pierwszą z nich jest numer “Do przodu“. Artystka czerpie garściami z klasycznego, radiowego popu dodając od siebie poczucie humoru, dystans do siebie i pozytywne przesłanie. Najnowszy singiel spełnia wszystkie powyższe przesłanki, aspirując jednocześnie do bycia hitem zbliżającej się wiosny.

Pomimo niesprzyjających okoliczności, ubiegły rok był dla Soni trampoliną do sukcesu. Jak sama mówi: “Jeden miesiąc wystarczył by moje życie wywróciło się do góry nogami!“. Wszystko za sprawą zwycięstwa w konkursie organizowanym przez RMF FM – “Twoje 5 minut w RMF FM“. Piosenkarka pochodząca z Piekar Śląskich chwilę później podpisała kontrakt z wytwórnią fonograficzną Sony Music Poland, a po kilku tygodniach “Nie mów nic nikomu” był jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...