SONIA MASELIK PREZENTUJE WIOSENNY SINGIEL W ŚRODKU ZIMY!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Sonia Maselik tworzy swoją muzykę już od wielu lat co sprawiło, że gdy nadeszło to przysłowiowe “5 minut” wokalistka była przygotowana wzorowo. To właśnie jej prywatne doświadczenie i wiele prób realizacji marzeń zainspirowało ją do napisania piosenki, która doda siły i otuchy wszystkim tym, którzy codziennie realizują swoje pasje, marzenia oraz konsekwentnie starają się dojść do celu.

Wpisująca się w kanon artystów “singer-songwriter” Sonia Maselik przyszykowała na najbliższe miesiące wiele muzycznych niespodzianek. Pierwszą z nich jest numer “Do przodu“. Artystka czerpie garściami z klasycznego, radiowego popu dodając od siebie poczucie humoru, dystans do siebie i pozytywne przesłanie. Najnowszy singiel spełnia wszystkie powyższe przesłanki, aspirując jednocześnie do bycia hitem zbliżającej się wiosny.

Pomimo niesprzyjających okoliczności, ubiegły rok był dla Soni trampoliną do sukcesu. Jak sama mówi: “Jeden miesiąc wystarczył by moje życie wywróciło się do góry nogami!“. Wszystko za sprawą zwycięstwa w konkursie organizowanym przez RMF FM – “Twoje 5 minut w RMF FM“. Piosenkarka pochodząca z Piekar Śląskich chwilę później podpisała kontrakt z wytwórnią fonograficzną Sony Music Poland, a po kilku tygodniach “Nie mów nic nikomu” był jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you