SINGIEL “LOVE ME LAND” OD ZARY LARSSON JEST JUŻ DOSTĘPNY!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Zara Larsson lipiec rozpoczyna od powrotu do gry. Ta szwedzka piosenkarka, po kilku miesiącach przerwy, powraca na serwisy streamingowe z nowym singlem “Love Me Land”, zapowiadającym jej trzeci album studyjny. Utwór dzisiaj ma swoją ogólnoświatową premierę. Posłuchaj “Love Me Land” poniżej!Zara Larsson - koncerty, bilety i tournee 2020 — Festivaly.eu

Singiel “Love Me Land” jest pierwszym samodzielnym utworem Zary od wydanego w 2019 roku kawałka “All The Time”, który wśród fanów artystki nazywany jest “niedocenionym bopem”.

Piosenkarka po drodze zaliczyła jeszcze kilka znaczących kolaboracji. Na początku tego roku, razem z raperem Tygą, pojawiła się w hicie Kygo “Like It Is”.

Artystka swój nowy singiel, a także jego premierę zapowiedziała w dość klasycznym stylu. Zara zarchiwizowała wszystkie swoje stare posty na Instagramie, dodając jedynie krótki filmik, stanowiący zapowiedź “Love Me Land”. Piosenkarka również w ten sposób zakomunikowała, że nadchodzi jej trzeci, wyczekiwany od 2018 roku, album studyjny.

Zapowiedź:

https://www.instagram.com/p/CCT25_5Hp4s/

Dzień później Zara odsłoniła także przed fanami okładkę singla “Love Me Land” oraz godziny premiery jego teledysku w poszczególnych krajach. W Polsce klip będzie dostępny o godzinie 16.00.

Okładka:

https://www.instagram.com/p/CCWfIOxnjBA/

 

Producentem “Love Me Land” jest Jason Gill. Mężczyzna współpracował już z takimi sławami, jak Katy Perry, Melanie C czy Zedd.

Posłuchaj “Love Me Land” poniżej!

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you