SIA Z NOWĄ PIOSENKĄ DO JEJ AUTORSKIEGO FILMU!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Sia w przemyśle muzycznym jest już 24 lata! Dopiero przy swojej piątej płycie “We Are Born” (2010) zyskała większą popularność. Później poszło już tylko z górki, single takie jak: “Titanium” (David Guetta featuring Sia), “Chandelier” (2014), “Elastic Heart” (2015) otworzyły jej drzwi do wielkiej kariery. Kobieta o potężnym głosie i wielkim talencie pisarskim stała się ulubienicą świata!

Artystka aktualnie przygotowuje się do premiery swojego autorskiego filmu “Music“, w którym odpowiedzialna była za scenariusz, reżyserię, produkcję oraz muzykę! Film w Australii ma premierę już dzisiaj, natomiast w USA wychodzi 12 lutego. W rolach głównych występują: Kate Hudson, Maddie Ziegler, Leslie Odom Jr.. Również 12 lutego jest premiera ścieżki dźwiękowej do filmu, z której znamy już cztery piosenki: “Together”, “Hey Boy”, “Saved My Life” oraz napisane wspólnie P!nk “Courage to Change”.

Dzisiaj była premiera alternatywnej wersji piosenki “Hey Boy” z raperem Burna Boy:

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you