SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Share This Post

Sia wypuściła właśnie nowy utwór “Floating Through Space” nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem Guettą. Ich trwająca od dekady współpraca do tej pory przyniosła takie przeboje jak “Let’s Love” (ponad 130 milionów streamów) czy “Titanum”.


Piosenka “Floating Through Space” poprzedza ósmy, studyjny album artystki “Music – Songs From And Inspired By The Motion Picture”, który ukaże się 12 lutego wraz z premierą filmu “MUSIC” będącego jej reżyserskim debiutem. W filmie w główne role wcielili się Kate Hudson, Leslie Odomem Jr. i Maddie Ziegler, a w Polsce będzie dostępny zarówno na VOD (12.02) jak i na DVD (od 24.02).

Tymczasem już teraz “MUSIC“, otrzymał dwie nominacje do Złotych Globów, w tym w kategorii najlepsza komedia lub musical. Ponadto w aktorskiej kategorii nominowano Kate Hudson.

Ten film to list miłosny do każdego, kto kiedykolwiek czuł, że jego głos nie jest słyszany. To było niesamowite, ekscytujące i niewiarygodne doświadczenie. Gratuluję całej obsadzie i ekipie oraz dziękuje Hollywoodzkiemu Stowarzyszeniu Prasy Zagranicznej za wyróżnienie. To wielki zaszczyt.

SIA

W “MUSIC” występują Kate Hudson i Leslie Odom Jr. (“One Night in Miami”, “Hamilton”) oraz doskonale znana z teledysków SiiMaddie Ziegler (nachodzące “West Side Story”). Dzieło opowiada o uzdrawiającej potędze miłości i sile wspólnoty. Piosenki Sii stanowią integralną część dzieła, w którym bohaterowie, poprzez muzyczne sekwencje, wyobrażają sobie, jak mogą wzmocnić łączące nas delikatne więzi.

Dziewięciokrotnie nominowana do Grammy Sia jest obecnie jedną z największych gwiazd popu, uznaną autorką piosenek oraz znakomitą koncertową artystką. W ubiegłym roku wokalistka połączyła siły z Diplo oraz Labrinthem , tworząc grupę LSD. Ich debiutancki album “Labrinth, Sia & Diplo Present… LSD” ma już ponad miliard streamów. W 2016 roku Sia wydała nominowany do Grammy album “This Is Acting”, który spotkał się z przychylnością krytyków, a promowany był na żywo podczas “Nostalgic For The Present World Tour”. W 2017 roku artystka opublikowała świąteczny zestaw “Everyday Is Christmas”. W “Klubie Miliarda Odsłon” na YouTube ma więcej klipów niż jakakolwiek inna wokalistka na świecie. Jej superprzebój “Cheap Thrills” był w 2016 roku jednym z najdłużej utrzymujących się utworów w top 40 brytyjskiej listy przebojów. Poza solowymi sukcesami, Sia ma na koncie także hity napisane dla największych gwiazd w tym Beyoncé, Kanye Westa, Rihanny, Britney Spears czy Katy Perry.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...

DOMINIKA KOMIAGO I JEJ “CHWILE”

Dominika Komiago to wokalistka i ex-jurorka programu "Śpiewajmy razem...