SECRET NUMBER DEBIUTUJĄ!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Secret Number to koreański girlsband, którego w skład wchodzą: Lea, Dita, Jinny, Soodam oraz Denise. Przed ich debiutem było o nich głośno, bo są grupą w której znajdują się dziewczyny z różnych zakątków świata: Lea jest japonką, pochodzi z Tokio, Dita jest z Indonezji; jest pierwszą artystką kpopową z tego kraju, Jinny pochodzi z Los Angeles, Soodam pochodzi z Korei, natomiast Denise urodziła się w Teksasie w USA.

Zadebiutowały 19 maja 2020 roku z piosenką “Who dis?“, wydały przy tym fizyczną wersje tego singla, z jeszcze drugą piosenką “Holiday”. W niemalże tydzień od debiutu zdobyły ponad 10mln wyświetleń, a w samym dniu wydania prawie 2mln.

Są grupą, która odnosi sukcesy jak i w Korei jak i zagranicą. Ich filmiki z występów w programach muzycznych szybko zdobywają wyświetlenia, utrzymują się na najważniejszych chartach Korei jak np MELON, a także powstaje o nich mnóstwo pochlebnych artykułów. Natomiast za granicą buduje im się silny fanbase, jest dużo interesantów względem nich. W ankiecie stworzonej przez Billboard zajmują pierwsze miejsce. Ponad to ich debiutancką piosenkę tworzyła Melanie Fontana, czyli znana przede wszystkim artystka ze współprac z wieloma gwiazdami kpopu jak i światowymi. Stworzyła m.in. “Good in Bed” od Duy Lipy czy Britney Spears “Mood Ring”.

 

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you