SECRET NUMBER DEBIUTUJĄ!

SECRET NUMBER DEBIUTUJĄ!

Share This Post

Secret Number to koreański girlsband, którego w skład wchodzą: Lea, Dita, Jinny, Soodam oraz Denise. Przed ich debiutem było o nich głośno, bo są grupą w której znajdują się dziewczyny z różnych zakątków świata: Lea jest japonką, pochodzi z Tokio, Dita jest z Indonezji; jest pierwszą artystką kpopową z tego kraju, Jinny pochodzi z Los Angeles, Soodam pochodzi z Korei, natomiast Denise urodziła się w Teksasie w USA.

Zadebiutowały 19 maja 2020 roku z piosenką “Who dis?“, wydały przy tym fizyczną wersje tego singla, z jeszcze drugą piosenką “Holiday”. W niemalże tydzień od debiutu zdobyły ponad 10mln wyświetleń, a w samym dniu wydania prawie 2mln.

Są grupą, która odnosi sukcesy jak i w Korei jak i zagranicą. Ich filmiki z występów w programach muzycznych szybko zdobywają wyświetlenia, utrzymują się na najważniejszych chartach Korei jak np MELON, a także powstaje o nich mnóstwo pochlebnych artykułów. Natomiast za granicą buduje im się silny fanbase, jest dużo interesantów względem nich. W ankiecie stworzonej przez Billboard zajmują pierwsze miejsce. Ponad to ich debiutancką piosenkę tworzyła Melanie Fontana, czyli znana przede wszystkim artystka ze współprac z wieloma gwiazdami kpopu jak i światowymi. Stworzyła m.in. “Good in Bed” od Duy Lipy czy Britney Spears “Mood Ring”.

 

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...