SAM FISCHER ZAPOWIADA NOWĄ EP-KĘ!

SAM FISCHER ZAPOWIADA NOWĄ EP-KĘ!

Share This Post

Urodzony w Australii, Sam Fischer zadebiutował z “Not A Hobby EP” zdobył serca słuchaczy, dzięki życiowym, pełnym uczuć tekstom. Podczas trasy koncertowej, w którą ruszył ze swoim przyjacielem, Lewisem Capaldim, artysta poruszał tłumy za sprawą swojej charyzmatycznej osobowości. Sam ma na swoim koncie współprace z takimi gwiazdami jak: Ciara, Louis Tomlinson, czy Jessie J.  Mimo ogromnego sukcesu jaki odniósł, początki Sama były dość ciężkie. Musiał mocno wałczyć o spełnienie swoich marzeń. Artysta przeniósł się do LA i chciał żyć z muzyki. Po miesiącach couchsurfingu wypuścił “This City”, tym samym zyskując popularność i osiągając sukces, na który tak ciężko pracował.

Jego dotychczasowym, największym hitem jest singiel “This City”, który zyskał popularność za sprawą platformy TikTok. Na koncie 200 milionów odtworzeń, ponad milion sprzedanych kopii i 8 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. W Wielkiej Brytanii singiel zyskał srebrny status i był grany w największych stacjach radiowych. Artysta zaprezentował “This City” podczas programów, których gospodarzami są Jimmy Kimmel, James Corden oraz Ellen DeGeneres. Ostatnio Sam wypuścił 5 remiksów “This City”, w których gościnnie pojawili się Anne-Marie, Kane Brown, Nea, Nico Santos oraz Camilo. Wszystkie te utwory złożyły się na “These Cities Project”.

Po sukcesie singla “This City” Sam Fischer zapowiada nowy materiał! Nowym wydawnictwem artysta podzieli się z fanami małymi krokami. Ten pierwszy, czyli utwór “The Usual” już za nami. Kolejne będą pojawiały się w dwutygodniowych odstępach. Dla artysty, który w swojej twórczości jest całkowicie szczery i otwarty, “Homework” EP to oczyszczający projekt. Na albumie Sam opowiada o momentach, które całkiem zmieniły jego życie. Każdy z 6 utworów to osobista i głęboko emocjonalna podróż po życiu wokalisty.

“W moim życiu zawsze pojawiał się ktoś kogo zawodziłem lub nie spełniałem jego oczekiwań. Być może było to spowodowane przez moje nadmiernie myślenie o wszystkim, ale tak się właśnie czuje w związkach i relacjach osobistych. Przejmuje się tym co sądzi o mnie moja mama, co myślą o mnie inni ludzie. Ten utwór to historia o tym, kiedy czułem się jak po zerwaniu. Chciałbym, żeby słuchacz mógł naprawdę poczuć każdy z moich utworów. Nie chce, żeby czuł się samotny, tylko żeby wiedział, że jest ktoś, kto czuje podobnie. Chce, żeby poznawał lepiej samego siebie z każdym moim kawałkiem.” 
- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...