SAM FISCHER ORAZ DEMI LOVATO PREZENTUJĄ WSPÓLNY UTWÓR!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Na wspólną piosenkę Sama i Demi czekamy od miesiąca kiedy pojawiły się plotki o ich rzekomym duecie! Demi Lovato szykuje się do swojego wielkiego powrotu z nowym albumem oraz dokumentem (WIĘCEJ INFORMACJI), a Sam szykuje się do wydania debiutanckiego krążka!

Wspólna piosenka artystów nosi tytuł “What Other People Say“! Piosenka jest o uczuciu samotności i pragnienia, aby nigdy nikogo nie zawieźć!

Demi Lovato:

Ta piosenka jest refleksją na temat tego, jak to jest tracić to, kim naprawdę jesteś, aby zadowolić innych ludzi i społeczeństwo. Właśnie dlatego chciałem stworzyć tę piosenkę z Samem – ostatecznie chodzi o to, że dwoje ludzi łączy siły i szuka rozwiązań ich problemów

Sam Fischer:

“What Other People Say” to wyznanie, które polega na uświadomieniu sobie, jak daleko można się oddalić od tego, kim się jest, starając się być lubianym. Chodzi o presję społeczną i to, jak złapanie się na złych rzeczach może cię zmienić.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you