PREMIERA TRZECIEGO ALBUMU JADEN’A SMITH “COOL TAPE, VOL. 3”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Jaden Smith (Jaden Christopher Syre Smit) amerykański aktor, piosenkarz, raper, projektant odzieży i tancerz znany głównie dzięki roli w filmie “W pogoni za szczęściem” (2006) u boku swojego ojca Will’a Smith oraz “Karate Kid” (2010) u boku Jackie Chana. Do drugiego z filmów razem z Justinem Bieber nagrali piosenkę “Never Say Never”, która zadebiutowała na 8 miejscu listy Billboard 100. Wydał dwa albumy studyjne: “Syre” (2017) oraz “Erys” (2019).

Dzisiaj wyszedł jego trzeci album “Cool Tape, Vol. 3“, który jest kontynuacją dwóch Mixtape’ów: “The Cool Cafe: Cool Tape Vol. 1” (2012) oraz “CTV2” (2014). Kończy to trylogię “Cool Tape” i jednocześnie trylogię z “Syre” oraz “Erys“.

“Wiesz, wyciągnąłem to z doświadczeń z prawdziwego życia, a także trochę wyśniłem to sobie w głowie, bo lubię tworzyć historie wokół mojej muzyki, to rodzaj historii, z którym jesteś podekscytowany aby mówić o tym. Mam nadzieje, że ludzie się do tego odniosą, mając tą osobę, z którą chcesz zobaczyć, poczuć, jak cały świat powstrzymuje was przed doświadczeniem tego… dosłownie”

“Cool Tape, Vol. 3” promowany jest przez singiel “Cabin Fever” wydany 23 lipca oraz “Rainbow Bap” wydany 14 sierpnia. Na albumie znalazł się utwór “Falling for You” nagrany wspólnie z Justinem Bieberem!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I Love You, And I Always Will, But I Got To The End Of The Story. #CTV3 8/28

Post udostępniony przez Jaden Smith (@c.syresmith)

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you