POZNALIŚMY TRACKLISTĘ I OKŁADKĘ NAJNOWSZEGO ALBUMU JOHNA LEGENDA!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Na tę chwilę fani Johna Legenda czekali bardzo długo. Amerykański piosenkarz w końcu zdradził tracklistę i okładkę swojego najnowszego albumu – “Bigger Love”. Poniżej przedstawiamy wszystko, co musicie wiedzieć o najmłodszym krążku artysty.

John Legend is 2019's Sexiest Man Alive, People magazine says ...

Miesiąc temu dowiedzieliśmy się, iż John Legend swój najnowszy album studyjny “Bigger Love” wyda już w ten piątek – 19 czerwca.

Ponadto muzyk, podczas rozmowy z Jimmy’m Fallonem w marcu tego roku, wyznał, że krążek “Bigger Love” jest „prawdopodobnie jego najseksowniejszym albumem do tej pory”. Ta zapowiedź niesamowicie wpłynęła na wyobraźnię oraz fantazję fanów – natychmiast zapragnęli oni kolejnych szczegółów odnośnie krążka. John Legend wysłuchał swoich wielbicieli i w tę sobotę, poprzez media społecznościowe, ukazał światu okładkę oraz tracklistę swojego najnowszego albumu “Bigger Love”.

Na albumie znajdziemy 16 utworów – w tym pięć kolaboracji m.in. z Camperem i Gary’m Clarke.

W dłuższym poście na swoim profilu na Instagramie, John Legend ujawnił, iż wszystkie piosenki, pochodzące z krążka “Bigger Love”, zostały napisane przed pandemią koronawirusa i trwającymi protestami przeciwko rasizmowi.

Najnowszy album Legenda, jak dotąd, promuje jedynie tytułowy singiel, do którego teledysk, stworzony został z pomocą rodziny oraz fanów artysty, którzy przesłali muzykowi swoje klipy wideo, które później skomponowano w jedną całość.

Posłuchaj utworu “Bigger Love” poniżej!

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you