PIERWSZY POŚMIERTNY ALBUM JUICE WRLD!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Juice Wrld (Jarad Anthony Higgins) – to amerykański raper i autor tekstów pochodzący z Chicago.  Stworzył kilka światowych hitów, m.in.: “Lucid Dreams”, który w serwisie Spotify odtworzono ponad 1 mld razy. Jego ostatni album “Death Race for Love” wydany 8 marca 2019 roku dotarł do 1 miejsca listy Billboard 200. Niestety artysta 8 grudnia 2019 zmarł, miał zaledwie 21 lat…

Higgins nadużywał narkotyków, które rozpoczęło się we wczesnym wieku, i otwarcie mówił o swoich doświadczeniach. Carmella Wallace (matka Higginsa) twierdziła, że oprócz walki z uzależnieniem od narkotyków miał także do czynienia z lękiem i depresją. Cook County Medical Examiner stwierdził, że artysta zmarł w wyniku toksycznych poziomów oksykodonu i kodeiny obecnych w jego układzie. Zmarł 8 grudnia 2019, a pogrzeb odbył się 13 grudnia.

W styczniu 2020 roku, miesiąc po śmierci Juice Wrld ogłoszono, że przed śmiercią rapera nagrano co najmniej dwa tysiące. 26 z nich wyciekło na platformę Soundcloud przez użytkownika “99 WRLD”. Wytwórnia artysty Grade A i jego rodzina wydali oświadczenie dotyczące jego niewydanej muzyki:

“Z głębi serca chcemy podziękować każdemu z was za waszą niepodzielną adorację i miłość do Juice. Znaczyliście bardzo dużo dla Juice, słuchając jego muzyki, oglądając jego teledyski i dzieląc się historiami o nim, zachowacie Jego pamięć na zawsze. Planujemy uhonorować jego talenty, jego ducha i miłość, którą dzielił ze swoimi fanami, dzieląc się nieopublikowaną muzyką i innymi projektami, które rozwijał z pasją”

Na płycie znalazło się 21 piosenek, w tym duet z jego przyjaciółką HalseyLife’s Mess“, której tytuł artystka wytatuowała sobie na ręce jako pamiątkę po zmarłym artyście. Dodatkowo na albumie usłyszymy: Trippie Redd, Polo G oraz The Kid Laroi. Produkcją dwóch piosenek z krążka zajął się sam Marshmello.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you