PIERWSZY KONCERT LOUISA TOMLINSONA WYPRZEDAŁ SIĘ W 20 MINUT!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Bilety na koncert Louisa Tomlinsona w Warszawie wyprzedały się w 20 minut! Koncert zaplanowany jest na 24 sierpnia 2021 roku.

Koncert brytyjskiego artysty zorganizowany zostanie na letniej scenie warszawskiego klubu Progresja. Louis Tomlinson promować nim będzie wydaną w styczniu 2020 roku debiutancką, solową płytę “Walls”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Louis Tomlinson (@louist91)

Album “Walls” otworzył nowy rozdział w karierze artysty. Louis, który razem z One Direction sprzedał ponad 100 milionów płyt, a jego solowe piosenki przesłuchano łącznie ponad miliard razy, nagrywając swoją pierwszą płytę postawił na to, by jak najlepiej wyrazić swoje myśli i emocje, tworząc utwory, które będą ważne zarówno dla niego, jak i dla jego fanów.

W albumie “Walls” słychać zarówno inspiracje brzmieniami indie z wczesnej młodości Louisa, jak i bardziej nowoczesne dźwięki electro-popu. Płytę promują single “We Made It”, “Kill My Mind” oraz “Don’t Let It Break Your Heart”. Wydany 31 stycznia 2020 album “Walls” zadebiutował na 9. miejscu oficjalnej listy sprzedaży w Polsce oraz osiągnął sprzedaż na poziomie złotej płyty.

“Musiałem zrozumieć, gdzie jest moje miejsce. Kiedy dorastałem, popem określano muzykę Arctic Monkeys, Oasis, The Killers i Amy Winehouse. To się zmieniło. Obecnie pop kojarzy się z muzyką urban, która nie do końca do mnie przemawia. Chciałem stworzyć coś, co spodoba się mnie, jak i moim fanom” – Louis tomliNSON.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you