PAWEŁ TUR Z SINGLEM “WIOSNA” – NOWY RODZIAŁ MUZYCZNY W KARIERZE ARTYSTY!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Paweł Tur w środku kalendarzowej zimy, bo 17 stycznia o godzinie 18 prezentuje nowy utwór „Wiosna” – radosny, optymistyczny i wypełniony pozytywną energią, która jest nam niezbędna każdego dnia. Utwór jest historią muzyczną dwojga ludzi, których los niejednokrotnie doświadczył – niestety nie do końca pozytywnie. Kochankowie we wspólnie spędzonym czasie mają dla siebie antidotum – na wszystko, co złe i na to, co stoi im na drodze w codziennym życiu.

Szczególną rolę w singlu odgrywa hasło „nadzieja na lepsze jutro” – tekst odnosi się do relacji między ludzkich, które każdy z nas miał lub dopiero mieć będzie. Niech uczucie odwzajemnionej miłości towarzyszy nam wszystkim, bo jest to klucz do tego, aby być szczęśliwym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z „Wiosną”. Ufamy, że przywoła w Was nostalgiczne i miłe uczucie oraz pozwoli docenić chwilę spędzone z najbliższymi.

Do utworu powstał klip, w którym para zakochanych cieszy się swoją obecnością, nie widzą świata poza sobą. Są szczęśliwi, bo ich uczucie trwa od lat i pozostają w nadzieje, że tak już pozostanie wiecznie.

Już w najbliższy piątek dnia 15.01.2021 podczas „Finału Miss Polski Nastolatek 2020” w telewizji Super Polsat g. 20:00 Paweł wykona utwór „Wilki”, a dwa dni później 17.01.2021 podczas Finału Miss Polski 2020 w Polsacie g. 20:00 wykona premierowo utwór „Wiosna”.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you