PAWEŁ TUR Z SINGLEM “WIOSNA” – NOWY RODZIAŁ MUZYCZNY W KARIERZE ARTYSTY!

PAWEŁ TUR Z SINGLEM “WIOSNA” – NOWY RODZIAŁ MUZYCZNY W KARIERZE ARTYSTY!

Share This Post

Paweł Tur w środku kalendarzowej zimy, bo 17 stycznia o godzinie 18 prezentuje nowy utwór „Wiosna” – radosny, optymistyczny i wypełniony pozytywną energią, która jest nam niezbędna każdego dnia. Utwór jest historią muzyczną dwojga ludzi, których los niejednokrotnie doświadczył – niestety nie do końca pozytywnie. Kochankowie we wspólnie spędzonym czasie mają dla siebie antidotum – na wszystko, co złe i na to, co stoi im na drodze w codziennym życiu.

Szczególną rolę w singlu odgrywa hasło „nadzieja na lepsze jutro” – tekst odnosi się do relacji między ludzkich, które każdy z nas miał lub dopiero mieć będzie. Niech uczucie odwzajemnionej miłości towarzyszy nam wszystkim, bo jest to klucz do tego, aby być szczęśliwym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z „Wiosną”. Ufamy, że przywoła w Was nostalgiczne i miłe uczucie oraz pozwoli docenić chwilę spędzone z najbliższymi.

Do utworu powstał klip, w którym para zakochanych cieszy się swoją obecnością, nie widzą świata poza sobą. Są szczęśliwi, bo ich uczucie trwa od lat i pozostają w nadzieje, że tak już pozostanie wiecznie.

Już w najbliższy piątek dnia 15.01.2021 podczas „Finału Miss Polski Nastolatek 2020” w telewizji Super Polsat g. 20:00 Paweł wykona utwór „Wilki”, a dwa dni później 17.01.2021 podczas Finału Miss Polski 2020 w Polsacie g. 20:00 wykona premierowo utwór „Wiosna”.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...