PAULINA PYTLAK WYDAŁA SWÓJ DEBIUTANCKI SINGIEL “OCZY”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Paulina Pytlak, laureatka Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów, rozpoczyna swoją karierę. Właśnie ukazał się jej debiutancki singiel pt. “Oczy”.

Paulina jest studentką Akademii Teatralnej w Warszawie. W tym samym mieście w 2018 r. ukończyła Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w klasie oboju. Uczęszczała również do Koncertowego Centrum Edukacji Muzycznej im. Fryderyka Chopina na wydziale wokalno-estradowym i śpiewała w big-bandzie “Szymanowski Young Power Band”, z którym nagrała dwie płyty. Występowała z Dorotą Miśkiewicz, Henrykiem Miśkiewiczem i Andrzejem Jagodzińskim.

Mam na imię Paula, mam dwadzieścia lat, włosy białe sto procent natural – przedstawia się Paulina.

Kiedyś brakowało mi odwagi, żeby pokazać komuś moje piosenki, ale jak nagrałam “Oczy”, to wszystko się zmieniło. Moi przyjaciele, którzy, na szczęście, są mądrzejsi ode mnie, dali mi kopa i pozwolili się przełamać. Uświadomili mi, że sama siebie ograniczam i powinna wyjść ze swoją twórczością do ludzi. Bez nich na pewno nie byłabym taka, jaka jestem teraz i bez nich na pewno nie byłoby tego singla – kontynuuje artystka.

Piosenka “Oczy” została wydana i wyprodukowana w ramach nagrody specjalnej przyznawanej przez wytwórnię MTJ podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów. Do utworu powstało przepiękne lyric video, które można oglądać na oficjalnym kanale YouTube wydawcy.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you