OPEN’ER FESTIVAL – CO DALEJ?

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Coraz częściej jesteśmy zmuszeni informować was o kolejnych odwołaniach imprez masowych. Niedawno pojawiła się informacja na temat jednego z największych polskich festiwali – Orange Warsaw Festival. Dziś znane są również informacje dotyczące Open’er Festival.

Koronawirus coraz częściej krzyżuje nam plany. Od 1 do 4 lipca mogliśmy mieć okazję uczestniczyć w gdyńskim festiwalu – Open’er Festival. Organizatorzy dziś zabrali głos. Jak się okazało wydarzenie zostało odwołane.

Po raz pierwszy od 2002 roku edycja nie odbędzie się. Dziś organizatorzy opublikowali oświadczenie. W nim między innymi możemy znaleźć informacje na temat przyszłej edycji festiwalu. Nowa data wydarzenia to 30 czerwca – 03 lipca 2021 roku. Tegoroczny repertuar w większości powróci w przyszłym roku, jednak nie wiadomo ile zapowiedzianych na ten rok artystów powróci.

Osoby, które kupiły bilety na ten rok, mogą je zachować, dzięki temu zaoszczędzą pieniądze. Bilety do przyszłej edycji bilety Early Birds Tickets oraz Fantix już nie będą dostępne. Bilety będą już dostępne 1 lipca 2021.

https://www.facebook.com/openerfestival/photos/pb.7253046967.-2207520000../10156904240726968/?type=3&theater

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you