OLIVIA RODRIGO Z PIERWSZYMI REKORDAMI

OLIVIA RODRIGO Z PIERWSZYMI REKORDAMI

Share This Post

O Olivii Rodrigo, 17 letniej dziewczynie z USA dowiedział się głównie w piątek, kiedy wydała swój debiutancki singiel “Drivers License”. Znana z serialu “High School Musical: The Musical: The Series” dziewczyna jest też wielką fanką Taylor Swift. Sprawiło to, że swifties rozpoczęli promować utwór, czego skutkiem był debiut w serwisie Spotify z ponad 2 milionami odtworzeń!

Kilka chwil temu pojawiły się podsumowania streamingowe za wczorajszy dzień. 11 stycznia 2021 roku Olivia pokonała rekord ilości dziennych streamów dla piosenki nagranej przez kobietę w USA w serwisie Spotify: 5,668 MILIONA

Dodatkowo piosenka “Drivers License” została wczoraj odtworzona w serwisie Spotify 11,5 MILIONA razy, co daje jej pierwsze miejsce wśród nie świątecznych piosenek z największą ilością dziennych streamów.

Przewiduje się, że debiutancki singiel Olivii w pierwszym tygodniu pokona singiel Cardi B “WAP”, który w pierwszy tydzień zdobył 54,7 miliona streamów! Piosenka jest na dobrej drodze do debiutu na pierwszym miejscu listy Billboard 100!

Dodatkowo jej autorska piosenka nagrana na potrzeby serialu Dinseya, “All I Want” znalazła się na 81 miejscu Global Spotify, zbierając 1 MILION dziennych streamów pierwszy raz od momentu wydania!

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...