OLIVIA RODRIGO Z PIERWSZYMI REKORDAMI

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

O Olivii Rodrigo, 17 letniej dziewczynie z USA dowiedział się głównie w piątek, kiedy wydała swój debiutancki singiel “Drivers License”. Znana z serialu “High School Musical: The Musical: The Series” dziewczyna jest też wielką fanką Taylor Swift. Sprawiło to, że swifties rozpoczęli promować utwór, czego skutkiem był debiut w serwisie Spotify z ponad 2 milionami odtworzeń!

Kilka chwil temu pojawiły się podsumowania streamingowe za wczorajszy dzień. 11 stycznia 2021 roku Olivia pokonała rekord ilości dziennych streamów dla piosenki nagranej przez kobietę w USA w serwisie Spotify: 5,668 MILIONA

Dodatkowo piosenka “Drivers License” została wczoraj odtworzona w serwisie Spotify 11,5 MILIONA razy, co daje jej pierwsze miejsce wśród nie świątecznych piosenek z największą ilością dziennych streamów.

Przewiduje się, że debiutancki singiel Olivii w pierwszym tygodniu pokona singiel Cardi B “WAP”, który w pierwszy tydzień zdobył 54,7 miliona streamów! Piosenka jest na dobrej drodze do debiutu na pierwszym miejscu listy Billboard 100!

Dodatkowo jej autorska piosenka nagrana na potrzeby serialu Dinseya, “All I Want” znalazła się na 81 miejscu Global Spotify, zbierając 1 MILION dziennych streamów pierwszy raz od momentu wydania!

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you