OLGA POLIKOWSKA WYDAŁA DEBIUTANCKĄ PŁYTĘ! POSŁUCHAJ ALBUMU “PEŁNIA”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Tadam! Olga Polikowska wydała debiutancką płytę. Możecie się nią zachwycać.

Jak mówi sama Olga, album „Pełnia” jest ekstremum porozumienia z samą sobą. Artystka traktuje ją jako kulminację własnej kobiecości i samoświadomości, a także szczęśliwe odnalezienie twórczego ja.

Na swojej debiutanckiej płycie Olga opowiada o miłości i bliskości, ale także o tęsknotach, stracie, nostalgiach i strachu. Z kolei muzyka, jaka znalazła się na tym wydawnictwie, jest w stu procentach taka, jak ją sobie od zawsze wyobrażała. Wypełniona ciepłymi brzmieniami i beatami tętniącymi groovem. Jest w niej też dużo lekkości i świeżości, co dało Oldze możliwość zaprezentowania się z wielu stron. Podobnie jak osobom, z którymi pracowała nad “Pełnią”. Wszyscy artyści, którzy wzięli udział w nagraniach, są jej wielką inspiracją oraz wzorami do naśladowania. Z kolei sam tytuł albumu symbolizuje pełnię artystycznego spełnienia artystki.

Wraz z premierą albumu Olga zaprezentowała teledysk do najnowszego singla pt. “Noc” w reżyserii Bohdana Rybki. W klipie znajdziemy kadry nocnego miasta, które nigdy nie śpi, oraz historie ludzi porwanych przez wir miejskich doznań. Na ekranie pojawią się m.in. znani tancerze Paulina Maciejewska i Tomasz Nakielski oraz charyzmatyczna Grupa Taneczna Next Tomasza Barańskiego. Teledysk jest dostępny na oficjalnym kanale Vevo Olgi.

Debiutancka płyta Olgi Polikowskiej pt. “Pełnia” ukazała się nakładem wytwórni FONOBO Label. 

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you