OFENBACH WITA 2021 NOWYM SINGLEM “WASTED LOVE”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Po ogromnym sukcesie utworu “Head Shoulders Knees and Toes”, który zgromadził 170 milionów odtworzeń na całym świecie, Ofenbach rozpoczyna 2021 rok z kolejnym potencjalnym przebojem – “Wasted Love”.

Pobudzający, house’owy numer od paryskiego duetu jest dokładnie tym, czego potrzeba, by zacząć nowy rok z zaraźliwą energią.

Napisaliśmy i wyprodukowaliśmy “Wasted Love” latem, kiedy “Head Shoulders Knees and Toes” zdobywało kolejne pozycje na listach przebojów na całym świecie. Dało nam to kopa, by nagrać utwór, który będzie dla nas hymnem. Refren wyszedł dokładnie taki, jaki chcieliśmy – mocny i chwytliwy – dzięki Lagique’owi.

OFENBACH

Piosenka utrzymana jest w unikatowym i charakterystycznym dla Ofenbach dance-popowym stylu. Do współpracy zaprosili Lagique’a, którego melancholijny i wpadający w ucho głos, sprawi, że będziecie śpiewać “Wasted Love” cały dzień. Pełen radosnej energii, żwawy numer jest gotowy, by zdominować radiowy eter.

Ofenbach w ciągu 4 ostatnich lach zgromadzili ponad miliard odtworzeń, stając się – m.in. za sprawą rockowych i folkowych wpływów – ikonami kolejnego pokolenia sceny dance. Dowodzi tego fakt, że 10-krotnie wyróżniani byli złotem i 16 razy platyną. Poprzedni singiel zespołu, “Head Shoulders Knees and Toes”, okazał się prawdziwym megahitem, docierając do top 10 list przebojów w Austrii, Szwajcarii, Niemczech i Holandii. Ponadto piosenka znalazła się na 11. miejscu europejskiego Airplay, na 2. miejscu we francuskich rozgłośniach radiowych oraz zdobyła 27. pozycję Global Shazam Chart, a także 7. lokatę zestawienia Shazam we Francji. Utwór pojawił się również na wielu znaczących playlistach Spotyfiy, jak “Today’s Top Hits” czy “Pop Rising”, docierając do 111. pozycji Global Spotify Chart. We Francji, Austrii oraz Polsce “Head Shoulders Knees and Toes” pokryło się złotem i platyną.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you