NOWY SINGIEL THE DRIVER ERA!

NOWY SINGIEL THE DRIVER ERA!

Share This Post

Nawet jeśli nic nie mówi wam nazwa The Driver Era, to z pewnością kojarzycie jednego z wokalistów – Rossa Lyncha. Zespół to rockowo-alternatywna mieszanka stworzona przez braci Lynch – Rossa oraz Rockiego. Ten pierwszy kojarzony jest wszystkim z roli w serialach takich jak Chilling Adventures With Sabrina, czy Austin & Ally.

The Driver Era to już drugi projekt braci. Pierwszym był popowo-rockowy zespół R5, który mogliśmy jako nastolatkowie usłyszeć na kanale Disney Channel. R5 zawiesili swoją działalność w 2018 roku, członkowie rozeszli się w różne strony, zostali influencerami lub kontynuowali pracę w przemyśle muzycznym pod innymi nazwami. Tak również stało się z Rossem i Rockym. W 2019 ukazali światu ich debiutancką płytę – X.

Rok 2020 miał być drogą na szczyt i podbojem europejskiej publiczności. Niestety Lynchom przeszkodził rozwój pandemii. Jednak zespół nie osiadł na laurach. Dziś zaprezentował swoim fanom nowy singiel – Take Me Away. Utwór zdecydowanie jest w delikatnych, przyjemnych tonach. Jednak przebija w nim brzmienie gitary i perkusji, które urozmaica słuchanie.

The Driver Era już 7 grudnia odwiedzą Polskę podczas trasy koncertowej The Driver Era World Tour. Dziś posłuchajcie ich piosenki i koniecznie dajcie nam znać w komentarzach o swoich odczuciach na jej temat.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...