NOWY SINGIEL THE DRIVER ERA!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Nawet jeśli nic nie mówi wam nazwa The Driver Era, to z pewnością kojarzycie jednego z wokalistów – Rossa Lyncha. Zespół to rockowo-alternatywna mieszanka stworzona przez braci Lynch – Rossa oraz Rockiego. Ten pierwszy kojarzony jest wszystkim z roli w serialach takich jak Chilling Adventures With Sabrina, czy Austin & Ally.

The Driver Era to już drugi projekt braci. Pierwszym był popowo-rockowy zespół R5, który mogliśmy jako nastolatkowie usłyszeć na kanale Disney Channel. R5 zawiesili swoją działalność w 2018 roku, członkowie rozeszli się w różne strony, zostali influencerami lub kontynuowali pracę w przemyśle muzycznym pod innymi nazwami. Tak również stało się z Rossem i Rockym. W 2019 ukazali światu ich debiutancką płytę – X.

Rok 2020 miał być drogą na szczyt i podbojem europejskiej publiczności. Niestety Lynchom przeszkodził rozwój pandemii. Jednak zespół nie osiadł na laurach. Dziś zaprezentował swoim fanom nowy singiel – Take Me Away. Utwór zdecydowanie jest w delikatnych, przyjemnych tonach. Jednak przebija w nim brzmienie gitary i perkusji, które urozmaica słuchanie.

The Driver Era już 7 grudnia odwiedzą Polskę podczas trasy koncertowej The Driver Era World Tour. Dziś posłuchajcie ich piosenki i koniecznie dajcie nam znać w komentarzach o swoich odczuciach na jej temat.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you