NOWY ALBUM BTS “MAP OF THE SOUL : 7 ~ THE JOURNEY ~”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

BTS to skrót od Bangtan Sonyeondan lub „Beyond the Scene”. Południowo-koreański boysband podbił serca milionów fanów na całym świecie. Zespół tworzą RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V oraz Jung Kook. BTS zasłynął autentyczną, samodzielnie wyprodukowaną muzyką oraz fantastycznymi koncertami, jak również świetnym kontaktem z publicznością. Grupa nie tylko dominuje na listach przebojów, ale także zajmuje się działalnością charytatywną, m.in. w ramach współpracy z ONZ. BTS ma na koncie szereg prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym Billboard Music Awards i American Music Awards, a ich fani nieprzypadkowo nazywani są ARMY.

W 2019 BTS wystąpił 62 razy na całym świecie, gromadząc ponad 2 mln osób na koncertach. Formacja zaprezentowała się także jako pierwszy koreański zespół w historii ceremonii na rozdaniu GRAMMY. Grupa okupowała szczyt Billboard Social 50 przez 152 tygodnie z rzędu (182 łącznie)!

Koreański zespół BTS wydał pierwszy po ponad dwuletniej przerwie japońskojęzyczny album. Krążek “MAP OF THE SOUL : 7 ~ THE JOURNEY ~” trafił do serwisów cyfrowych 14 lipca, a 7 sierpnia ukaże się wydanie fizycznie. W lutym ukazał się krążek “MAP OF THE SOUL : 7” – wydawnictwo trafiło na szczyt Billboard 200 oraz list sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii. Dotychczas sprzedało się 4,17 mln egzemplarzy wydawnictwa. Tytuł krążka reprezentuje 7-letnią drogę BTS od czasu koreańskojęzycznego debiutu w czerwcu 2013. W trakcie podróży wokaliści przeżyli mnóstwo radości, sukcesów, ale też wyzwań i trudnych tematów. Artyści nie ustępują w poszukiwaniu odpowiedzi.

MAP OF THE SOUL : 7 ~ THE JOURNEY ~” to czwarty japońskojęzyczny LP w dorobku zespołu oraz pierwszy wydany w tym języku po dwuletniej przerwie. Na albumie znalazły się dwie premierowe japońskie piosenki: “Stay Gold“, motyw z serialu “Rasen no Meikyuu -DNA Kagaku Sousa”, która niesie przesłanie: Na świecie może i jest bardzo wiele złych rzeczy, ale proszę, nigdy nie trać swojego blasku oraz “Your eyes tell“, utwór napisany wspólnie z Jung Kookiem.

Hity takie jak: “ON”, “Black Swan”, “Make It Right” i “Dionysus” zostały nagrane na nowo po japońsku, a wśród 13 piosenek na płycie znalazły się także “Lights”, “Boy With Luv – Japanese ver. ” i wiele innych.

Tracklista:
1. INTRO : Calling
2. Stay Gold
3. Boy With Luv -Japanese ver.-
4. Make It Right -Japanese ver.-
5. Dionysus -Japanese ver.-
6. IDOL -Japanese ver.-
7. Airplane pt.2 -Japanese ver.-
8. FAKE LOVE -Japanese ver.-
9. Black Swan -Japanese ver.-
10. ON -Japanese ver.-
11. Lights
12. Your eyes tell
13. OUTRO : The Journey
Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you