“NOWE POKOLENIE” OD SYLWII LIPKI I BARTKA KASZUBY TO TRZECI SINGIEL Z NADCHODZĄCEJ PŁYTY #BOOTCAMP!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Young Stars Team już niedługo wyda swoją płytę #bootcamp, którą nagrano podczas specjalnie zorganizowanego obozu! 7 dni, 10 gorących hitów i dwanaścioro artystów – tak powstał nowy krążek, z którego pochodzi kawałek Nowe pokolenie opowiadający o mlodych ludziach, którzy chcą być niezależni spełniać się zarówno artystycznie, jak i zawodowo!

Po bardzo dobrze przyjętych “Zanim będziemy dorośli” w wykonaniu całego teamu oraz Miasto od męskiej części ekipy Young Stars, przyszedł czas na kolejny, trzeci już teledysk do kawałka z płyty #bootcamp, której premiera zaplanowana jest na 21 sierpnia!

“Nowe pokolenie” to kolaboracja Sylwii Lipki i Bartka Kaszuby, w której młodzi artyści starają się o wyraźny głos wsparcia i własne miejsce na Ziemi dla nowego pokolenia.

Pozwól moim życiem cieszyć się. Spróbuj mnie zrozumieć, proszę Cię! – śpiewają muzycy!

Żyjemy w cudownym i pięknym kraju, ale niestety pełnym nienawiści, nietolerancji i gniewu. „Nowe Pokolenie” to manifest młodych. Nie powinniśmy bać się żyć tak, jak chcemy. Pamiętajcie, że my – młodzi ludzie, możemy decydować o losach NASZEJ Polski i mamy głos. Musimy dobrze go użyć, by zawalczyć o swoje wymarzone życie w naszej Ojczyźnie… Nie poddawajmy się. Jesteśmy NOWE POKOLENIE – MY MAMY GŁOS – mówi Sylwia Lipka.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you