NOWE INFORMACJE O NADCHODZĄCYM ALBUMIE ADELE!

NOWE INFORMACJE O NADCHODZĄCYM ALBUMIE ADELE!

Share This Post

Pogłoski o czwartym albumie Adele pojawiły się już w ubiegłym roku i wywołały ogromne poruszenie w środowisku muzycznym – ten krążek to jeden z najbardziej upragnionych i wyczekiwanych powrotów ostatnich miesięcy! Nie ma w tym nic dziwnego, wszakże ostatnia płyta wokalistki zatytułowana “25”, wydana pięć lat temu w 2015 roku, odniosła ogromny sukces – zdobyła m.in. 5 nagród Grammy, w tym tę najważniejszą w kategorii Album of the Year.

Adele kończy z narzekaniem

Niedawno okazało się, że fani Adele muszą przejść kolejny test cierpliwości – manager artystki poinformował, iż wyczekiwany czwarty album wokalistki nie pojawi się we wrześniu, jak początkowo planowano, a przyczyn tego opóźnienia należy dopatrywać się w pandemii koronawirusa. Impresario zdradził także, że materiał na nowy krążek nie jest jeszcze w pełni gotowy.

Poświadczeniem tych słów może być odpowiedź Adele na komentarz jednego z jej fanów na Instagramie. Użytkownik zadał jej pytanie o to, czy dodane przez nią zdjęcie to zapowiedź jej nadchodzącego krążka. Piosenkarka jednoznacznie zaprzeczyła “Oczywiście, że nie. Korona się nie skończyła. Poddaję się kwarantannie. Załóżcie maski i bądźcie cierpliwi”.

https://www.instagram.com/p/CB8nZOJg2u5/

 

Ale bynajmniej nie jest to powód do większego smutku, ponieważ obok tych niepokrzepiających i przykrych informacji, pojawiają się także te zadowalające i optymistyczne.

Na dniach okazało się, że Adele przy swoim najnowszym krążku współpracuje z Raphaelem Saadiqem, amerykańskim piosenkarzem, muzykiem i pisarzem tekstów, który w przeszłości kooperował z takimi sławami, jak np. Solange Knowles, Alicia Keys, Miguel, Whitney Houston oraz Snoop Dogg.

Nie jest to koniec nowości – na czwartym krążku Adele ma pojawić się także piosenkarz R&B John Legend, zdobywca Oscara 2015 za najlepszą piosenkę.

Według wielu źródeł, nadchodząca płyta ma być utrzymana w bardziej elektrycznych i soulowych klimatach – “Adele chce, aby album był pełen duszy z zauważalnie elektrycznym brzemieniem”. Magazyn The Sun donosi również, iż “artystka wlewa całe swoje serce i duszę w tę płytę, w tym w to, jak się czuje po rozwodzie”.

 

 

 

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...