NOWE DEBIUTY ARTYSTÓW Z ID RECORDS!

NOWE DEBIUTY ARTYSTÓW Z ID RECORDS!

Share This Post

ID Records to nowe wydawnictwo muzyczne zajmujące się artystami kompleksowo – od przygotowania i produkcji singla, przez etap podpisania umów wydawniczych z wytwórnią po promocję i dedykowany, indywidualny management. Kluczowym elementem projektu jest tożsamość muzyczna Artysty – tytułowe ID w nazwie, na bazie którego budowana jest cała strategia działań z Artystą. Dystrybucyjnym partnerem ID Records jest MyMusic, dzięki której przygotowane w ID Records utwory trafiają do mediów i szerokiej publiczności. Obecnie z ID Records pracuje już kilku artystów, w tym znane osoby z popularnych talent-show. ID Records jest też organizatorem wielkiego konkursu muzycznego #talentobranie we współpracy z Radiem Eska. Oto dwa nowe “nabytki” wytwórni:

17-letnia Julka Grabowska w utworze “Do Gwiazd” spełnia swoje marzenia ale jednocześnie pragnie zachęcić do tego samego wszystkich, którzy podobnie jak ona – pragną coś osiągnąć: “Każdy z was na pewno ma jakieś marzenie, ja też miałam. I właśnie o tym jest moja piosenka, o tym żeby walczyć o marzenia bez względu na przeszkody. Chcę zabrać was “Do gwiazd, moich gwiazd”. Utwór, za którego produkcję odpowiada m.in. Ian Curnow – producent i kompozytor m.in. multiplatynowych płyt Kylie Minogue. Singiel utrzymany jest w klimatach electro-popu i dość niestandardowym mixie industrialnych brzmień, niezwykle rzadko spotykanych wśród polskich Artystów oraz klimatów późnych lat 90-tych i 2000-nych (np. Sugababes). Zaawansowana produkcja, liczne smaczki w postaci zmian tempa i rytmu, wpadająca w ucho melodia… wszystko to składa się na potencjalny przebój tego lata!

Kandydat na prawdziwy hit tegorocznego lata! “Firewall” to utwór przygotowany przez autorów gwiazd światowego formatu, wyprodukowany w Los Angeles dla Gabrysi Jeleń – uczestniczki Voice Kids, która w programie stoczyła m.in. bitwę z laureatką drugiej edycji show – AniKą Dąbrowską. Singiel Gabrysi to popowo-elektroniczny utwór z silnie zarysowanym, błyskawicznie wpadającym w ucho refrenem, lirycznymi zwrotkami i klubowymi sekcjami – całość spodoba się bardzo szerokiej grupie odbiorców. W warstwie tekstowej tematem przewodnim utworu jest walka z hejtem, z którym Artystka radzi sobie doskonale za sprawą tytułowego “Firewalla” – ściany, która odbija i filtruje wszelkie słowa nienawiści i obelgi tak często pojawiają się dziś w internecie. “Hejt to zło, które nas niszczy od środka. Chcę tym utworem zakończyć pewien etap w swoim życiu. Nie mam siły już przejmować się opinią innych. Mam dość hejtu na świecie, dość zazdrości! Co chcesz osiągnąć oczerniając rówieśników? Oni spełniając marzenia chcą osiągnąć sukces!” – tak o swoim singlu mówi Gabrysia.

 

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...