NOWE DEBIUTY ARTYSTÓW Z ID RECORDS!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

ID Records to nowe wydawnictwo muzyczne zajmujące się artystami kompleksowo – od przygotowania i produkcji singla, przez etap podpisania umów wydawniczych z wytwórnią po promocję i dedykowany, indywidualny management. Kluczowym elementem projektu jest tożsamość muzyczna Artysty – tytułowe ID w nazwie, na bazie którego budowana jest cała strategia działań z Artystą. Dystrybucyjnym partnerem ID Records jest MyMusic, dzięki której przygotowane w ID Records utwory trafiają do mediów i szerokiej publiczności. Obecnie z ID Records pracuje już kilku artystów, w tym znane osoby z popularnych talent-show. ID Records jest też organizatorem wielkiego konkursu muzycznego #talentobranie we współpracy z Radiem Eska. Oto dwa nowe “nabytki” wytwórni:

17-letnia Julka Grabowska w utworze “Do Gwiazd” spełnia swoje marzenia ale jednocześnie pragnie zachęcić do tego samego wszystkich, którzy podobnie jak ona – pragną coś osiągnąć: “Każdy z was na pewno ma jakieś marzenie, ja też miałam. I właśnie o tym jest moja piosenka, o tym żeby walczyć o marzenia bez względu na przeszkody. Chcę zabrać was “Do gwiazd, moich gwiazd”. Utwór, za którego produkcję odpowiada m.in. Ian Curnow – producent i kompozytor m.in. multiplatynowych płyt Kylie Minogue. Singiel utrzymany jest w klimatach electro-popu i dość niestandardowym mixie industrialnych brzmień, niezwykle rzadko spotykanych wśród polskich Artystów oraz klimatów późnych lat 90-tych i 2000-nych (np. Sugababes). Zaawansowana produkcja, liczne smaczki w postaci zmian tempa i rytmu, wpadająca w ucho melodia… wszystko to składa się na potencjalny przebój tego lata!

Kandydat na prawdziwy hit tegorocznego lata! “Firewall” to utwór przygotowany przez autorów gwiazd światowego formatu, wyprodukowany w Los Angeles dla Gabrysi Jeleń – uczestniczki Voice Kids, która w programie stoczyła m.in. bitwę z laureatką drugiej edycji show – AniKą Dąbrowską. Singiel Gabrysi to popowo-elektroniczny utwór z silnie zarysowanym, błyskawicznie wpadającym w ucho refrenem, lirycznymi zwrotkami i klubowymi sekcjami – całość spodoba się bardzo szerokiej grupie odbiorców. W warstwie tekstowej tematem przewodnim utworu jest walka z hejtem, z którym Artystka radzi sobie doskonale za sprawą tytułowego “Firewalla” – ściany, która odbija i filtruje wszelkie słowa nienawiści i obelgi tak często pojawiają się dziś w internecie. “Hejt to zło, które nas niszczy od środka. Chcę tym utworem zakończyć pewien etap w swoim życiu. Nie mam siły już przejmować się opinią innych. Mam dość hejtu na świecie, dość zazdrości! Co chcesz osiągnąć oczerniając rówieśników? Oni spełniając marzenia chcą osiągnąć sukces!” – tak o swoim singlu mówi Gabrysia.

 

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you