Niespodziewany rozpad Panic! At The Disco. Dlaczego taka decyzja?

Niespodziewany rozpad Panic! At The Disco. Dlaczego taka decyzja?

Share This Post

Panic! At The Disco kończy swoją karierę po prawie dwudziestu latach. Zespół wydał oświadczenie. Brendon Urie zostanie ojcem.

Brendon Urie wstawił na social media zespołu informację o tym, iż planują zakończyć przygodę z muzyką po niespełna dwóch dekadach. Powodem jest zajście w ciążę Sarah – żony wokalisty.

Każda podróż musi się zakończyć, aby nowa mogła się rozpocząć. Próbowaliśmy zachować to w tajemnicy, choć niektórzy z was mogli się domyślać… Sarze i mnie niedługo urodzi się pierwsze dziecko! Perspektywa bycia ojcem i obserwowania, jak moja żona staje się matką, jest ekscytująca. Nie mogę się doczekać tej przygody.
Zamierzam doprowadzić ten rozdział mojego życia do końca i skupić swoją uwagę oraz całą energię na mojej rodzinie, a to oznacza koniec Panic! At The Disco. Dziękuję wam wszystkim za ogromne wsparcie przez te lata.

Fragment oświadczenia.

Artysta jakiś czas temu wspominał, iż nie czuł, żeby pomysł o posiadaniu dziecka na tamten czas był dobry, z uwagi na jego tryb życia i sporadyczną obecność w domu. Mimo wszystko sytuacja uległa zmianie. Reszta zespołu okazuje swojemu liderowi ogromne wsparcie.

Gratulacje za długą, niesamowitą karierę i zasłużony koniec! Wielkie dzięki za przyjęcie mnie! Cały ten zespół składa się ze wspaniałych ludzi i nie mogłabym być bardziej wdzięczna za to, że mogłam grać z wami wszystkimi przez ostatnie lata. Wszyscy fani są niesamowici i zabawni, a możliwość brania w tym udziału […] to czysta magia. Cóż za piękną rzecz stworzyłeś i tak wiele z siebie dałeś swoim fanom. Gratulacje dla Ciebie i Sarah, nie możemy się doczekać spotkania z małym Urie!

Nicole Row, basistka Panic! At The Disco pod postem z oświadczeniem na instagramie zespołu.

Przed rozpadem do ukończenia została im jeszcze europejska część trasy. Po zakończeniu tournée zespół zakończy swoją działalność.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...