NICKI MINAJ I 6IX9INE PONOWNIE ŁĄCZĄ SIŁY!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Tekashi 6ix9ine oraz Nicki Minaj, amerykańscy raper oraz raperka, ponownie połączyli siły, aby zaprezentować światu swoją nową kolaborację! Artyści zadeklarowali przy tym, iż część dochodów, pochodzących z tej współpracy, zostanie przekazana na cele charytatywne.

Nicki i Tekashi 6ix9ine mieli już okazję razem pracować – owocem tej kooperacji jest singiel “FEFE”, do którego teledysk został opublikowany w lipcu 2018 roku. Podobnie, jak rok temu, tak i teraz, ogłoszeniem o swojej współpracy, wzbudzili niemałe zamieszanie w social mediach oraz na rynku muzycznym.

Nicki poprzez swoje profile w mediach społecznościowych, w środę, 10 czerwca, ogłosiła, że możemy spodziewać się jej kolejnej piosenki, we współpracy z 6ix9ine. Podała także szczegóły tej kolaboracji: singiel będzie nosić nazwę “Trollz”, a jego premiera nastąpi w piątek, 12 czerwca.

The Source |Tekashi 6ix9ine to Release Nicki Minaj-Assisted Single ...

Raperka dodała także, iż “Trollz” pomoże w walce z niesprawiedliwością społeczną. Część wpływów ze sprzedaży utworu oraz specjalnie zaprojektowanego merchu, zostanie przekazana organizacji The Bali Project, która zapewnia darmową pomoc osobom, które ze względu na niskie dochody i problemy finansowe, nie mogą  zapłacić kaucji w oczekiwaniu na proces sądowy.

Artyści, poprzez swoją wspólną piosenkę, wspierają również ruch Black Lives Matter – “Chcemy chronić oraz wspierać tysiące odważnych ludzi, pracujących na pierwszej linii sprawiedliwości społecznej, używając ich głosów, by domagać się KOŃCA w  atakowaniu i zabijaniu Czarnych Amerykanów przez policję” – zadeklarowała Nicki.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you