NICKI MINAJ I 6IX9INE PONOWNIE ŁĄCZĄ SIŁY!

NICKI MINAJ I 6IX9INE PONOWNIE ŁĄCZĄ SIŁY!

Share This Post

Tekashi 6ix9ine oraz Nicki Minaj, amerykańscy raper oraz raperka, ponownie połączyli siły, aby zaprezentować światu swoją nową kolaborację! Artyści zadeklarowali przy tym, iż część dochodów, pochodzących z tej współpracy, zostanie przekazana na cele charytatywne.

Nicki i Tekashi 6ix9ine mieli już okazję razem pracować – owocem tej kooperacji jest singiel “FEFE”, do którego teledysk został opublikowany w lipcu 2018 roku. Podobnie, jak rok temu, tak i teraz, ogłoszeniem o swojej współpracy, wzbudzili niemałe zamieszanie w social mediach oraz na rynku muzycznym.

Nicki poprzez swoje profile w mediach społecznościowych, w środę, 10 czerwca, ogłosiła, że możemy spodziewać się jej kolejnej piosenki, we współpracy z 6ix9ine. Podała także szczegóły tej kolaboracji: singiel będzie nosić nazwę “Trollz”, a jego premiera nastąpi w piątek, 12 czerwca.

The Source |Tekashi 6ix9ine to Release Nicki Minaj-Assisted Single ...

Raperka dodała także, iż “Trollz” pomoże w walce z niesprawiedliwością społeczną. Część wpływów ze sprzedaży utworu oraz specjalnie zaprojektowanego merchu, zostanie przekazana organizacji The Bali Project, która zapewnia darmową pomoc osobom, które ze względu na niskie dochody i problemy finansowe, nie mogą  zapłacić kaucji w oczekiwaniu na proces sądowy.

Artyści, poprzez swoją wspólną piosenkę, wspierają również ruch Black Lives Matter – “Chcemy chronić oraz wspierać tysiące odważnych ludzi, pracujących na pierwszej linii sprawiedliwości społecznej, używając ich głosów, by domagać się KOŃCA w  atakowaniu i zabijaniu Czarnych Amerykanów przez policję” – zadeklarowała Nicki.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...