NEW HOPE CLUB Z NOWYM SINGLEM!

NEW HOPE CLUB Z NOWYM SINGLEM!

Share This Post

New Hope Club to brytyjski boysband, w którego skład wchodzą: George Smith, Blake Richardson oraz Reece Bibby. 14 lutego 2020 roku wydali swój debiutancki album “New Hope Club”, na którym znalazło się 13 utworów, w tym single „Love Again”, „Know Me Too Well” ft. Danna Paola czy „Permission”. Za produkcję odpowiadają Matt Rad (One Direction, Little Mix), Iain Kirkpatrick oraz Jason Evigan (Dua Lipa, Jason Derulo). Po trafieniu do Top 5 najlepiej sprzedających się płyt z debiutanckim albumem powracają z premierowym utworem „Worse”.

Za tekst “Worse” odpowiedzialni są: George Smith, Blake Richardson, Reece Bibby, James Alan Ghaleb, Jordan K. Johnson, Oliver Peterhof, Rami Yacoub oraz Stefan Johnson. Produkcją zajęli się The Monsters and the Stargerz oraz German.

Pulsujący i hipnotyczny utwór to kontynuacja charakterystycznego brzmienia zespołu. Klip do kawałka powstał podczas ostatniej promocyjnej wizyty zespołu w Stanach. Za reżyserię odpowiada aktorka Bailee Madison („Czarodzieje z Waverly Place”). W teledysku pojawia się kilka znanych twarzy, w tym m.in. tancerka, aktorka i modelka Maddie Ziegler, aktorka i influencerka Alexa Losey, aktorka Robyn Lively i jej mąż, również aktor, Barty Johnson oraz wielu innych. W klipie przenosimy się w czasie o kilka dekad – do lat 60., 70., 80. i 90.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...