NEW HOPE CLUB Z NOWYM SINGLEM!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

New Hope Club to brytyjski boysband, w którego skład wchodzą: George Smith, Blake Richardson oraz Reece Bibby. 14 lutego 2020 roku wydali swój debiutancki album “New Hope Club”, na którym znalazło się 13 utworów, w tym single „Love Again”, „Know Me Too Well” ft. Danna Paola czy „Permission”. Za produkcję odpowiadają Matt Rad (One Direction, Little Mix), Iain Kirkpatrick oraz Jason Evigan (Dua Lipa, Jason Derulo). Po trafieniu do Top 5 najlepiej sprzedających się płyt z debiutanckim albumem powracają z premierowym utworem „Worse”.

Za tekst “Worse” odpowiedzialni są: George Smith, Blake Richardson, Reece Bibby, James Alan Ghaleb, Jordan K. Johnson, Oliver Peterhof, Rami Yacoub oraz Stefan Johnson. Produkcją zajęli się The Monsters and the Stargerz oraz German.

Pulsujący i hipnotyczny utwór to kontynuacja charakterystycznego brzmienia zespołu. Klip do kawałka powstał podczas ostatniej promocyjnej wizyty zespołu w Stanach. Za reżyserię odpowiada aktorka Bailee Madison („Czarodzieje z Waverly Place”). W teledysku pojawia się kilka znanych twarzy, w tym m.in. tancerka, aktorka i modelka Maddie Ziegler, aktorka i influencerka Alexa Losey, aktorka Robyn Lively i jej mąż, również aktor, Barty Johnson oraz wielu innych. W klipie przenosimy się w czasie o kilka dekad – do lat 60., 70., 80. i 90.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you