NCT DREAM ŁAMIĄC OSIĄGNIĘCIA Z “RIDIN'”

NCT DREAM ŁAMIĄC OSIĄGNIĘCIA Z “RIDIN'”

Share This Post

Jeszcze niedawno fani NCT świętowali to, że NCT Dream nie będzie już zmieniać członków, a do składu wróci Mark (który opuścił grupę w grudniu 2018), a teraz możemy się także cieszyć świetnym albumem Dream nazwanym “Reload” z title trackiem “Ridin'”.

“Ridin'” jest piosenką pełną niesamowitych wokali, zadziwiającego rapu mówiąca o przełamywaniu rekordów i własnych ograniczeń, utrzymana w stylu lat 80′. W teledysku przewijają się piękne kadry z samochodami, motocyklami, utrzymując klimat piosenki. Artyści szybko wspięli się po lokalnych i zagranicznych listach przebojów, zdobywając #1 na MELON oraz #1 na liście Billboardu “Emerging Artists. Zdobyli także pierwsze miejsce w koreańskim programie muzycznym Musicbank, po czym bardzo szybko zaczął zdobywać światowe trendy hashtag #ridin1stwin, celebrujący osiągnięcia nastolatków.

NCT Dream są grupą spod wytwórni SM Entertainment, znanej dzięki artystom takim jak Super Junior czy EXO. Są sub-unitem grupy NCT, tak jak NCT 127. Przez cztery lata, od debiutu w 2014, grupa miała koncept młodzieńczy, zakładający, że członkowie powyżej 19 roku życia opuszczają grupę. Niedawno jednak ogłoszono zmianę tego konceptu, ku radości fanów. NCT Dream byli pierwszą grupą z marki NCT, która zdobyła wygraną w którymś z koreańskich programów muzycznych oraz pierwszą grupą, która otrzymała jedną z ważniejszych nagród muzycznych (tzw. daesanga). Składa się ona z siedmiu członków, którzy są w wieku od 18 do 21 lat. Są to niezwykle utalentowani młodzi ludzie i bardzo polecam poświęcenie trzech minut na zobaczenie teledysku do “Ridin'”.

 

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...