MONIKA BRODKA PREZENTUJE UTWÓR “GAME CHANGE”

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wraz z początkiem tygodnia w mediach społecznościowych rozpętało się spore zamieszkanie za sprawą zdjęcia udostępnionego przez Monikę Brodkę.

Na przypominającej ślubny portret fotografii artystka pozuje obok Quebonafide. Całość dopełnił tajemniczy dopisek “Czas na zmianę gry/Time for Game Change”.

Zgodnie z przypuszczeniami fanów głośny post dotyczył premiery nowej muzyki, o czym dzisiaj możemy się wreszcie przekonać. Utwór “Game Change” zwiastuje najnowszą płytę Brodki o tajemniczym tytule “Brut”. Sama piosenka prezentuje mroczne, elektroniczne brzmienie, za które odpowiada Jessica Winter. Słowa napisała wraz z Zbigniewem Bzymkiem i Andym Mailletem.

Fani wokalistki zgodnie twierdzą, że Monika zrobiła muzyczny krok w zupełnie nową stronę.

“Ta historia, choć abstrakcyjna, jest w pewnym sensie odniesieniem do obecnej sytuacji kobiet w Polsce”

materiały prasowe

Wyreżyserowany przez artystkę (wspólne z Przemkiem Dzienisem) teledysk opowiada w krzywym zwierciadle o rolach, jakie w społeczeństwie przyjmują mężczyzna i kobieta. W klipie (choć tylko na chwilę) pojawia się również wspomniany na początku Quebonafide. Cały album “Brut” ma pojawić się na sklepowych półkach i serwisach streamingowych już wiosną, wtedy też przekonamy się czym nas jeszcze Brodka zaskoczy.

Norbert Żyła
- prezenter telewizji ATV oraz kanału "Afera na dywaniku", autor licznych publikacji w sieci. Prywatnie fan muzyki oraz seriali lat dziewięćdziesiątych. W wolnych chwilach uwielbia poświęcać się rysowaniu, które zaraz po pisaniu jest jego największa pasją.
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you