MILEY CYRUS POWRACA Z NOWYM SINGLEM!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Po sukcesie EP-ki “SHE IS COMING” i pierwszym koncercie artystki w Polsce, oczekiwania wobec Miley w naszym kraju cały czas rosły. Im bardziej czekaliśmy na jej muzykę, tym bardziej wokalistka skupiała się na innych działaniach.

Miley w ostatnim czasie przeżyła rewolucje w swoim życiu osobistym (na ten temat powstał utwór “Slide Away”), a następnie w czasie pandemii wystartowała z programem “Bright Minded”, aby inspirować swoich fanów do pozytywnego działania.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

See my lips on her mouth everybody’s talkin now….. 💋

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Okazuje się, że Miley nie próżnowała również jeśli chodzi o muzykę! Na jej profilach w mediach społecznościowych kilka dni temu zaczęły się pojawiać tajemnicze zapowiedzi. Wśród nich znalazło się zdjęcie Miley z Duą Lipą i podpisem:

“Dua słyszała już to, co wy dopiero usłyszycie”

Nowy singiel Miley zapowiada się odważnie!

“Urodziłam się, by biec przed siebie. Nie należę do nikogo”, “Moje usta na jej – teraz wszyscy o mnie mówią” – takie opisy można znaleźć na Instagramie artystki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

TEASE.

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Już 14 sierpnia usłyszymy nowy singiel Miley Cyrus pod tytułem “Midnight Sky”. Oczekiwanie dobiega końca! Już teraz możecie zrobić pre-save singla na stronie www.mileymidnightsky.com.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you