MEGHAN TRAINOR NADCHODZI Z NOWYMI NIESPODZIANKAMI

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Meghan Trainor nie ma zamiaru odpoczywać w te wakacje. Wykonawczyni hitu “All About The Bass”, czas społecznej izolacji spędza bardzo produktywnie. Zaledwie wczoraj ogłosiła datę premiery swojego nowego utworu, a już dzisiaj zaskoczyła fanów kolejną informacją. Tym razem rozchodzi się o rozszerzoną wersję jej najnowszego krążka “Treat Myself”.1,5 tologatás után érkezik Meghan Trainor új korongja – MUSICDAILY

Fani Meghan na jej trzeci krążek “Treat Myself”, który finalnie ukazał się 31 stycznia 2020 roku, czekali bardzo długo. Od sierpnia 2018 roku, premiera albumu była wielokrotnie przekładana. Jednym z powodów tych przesunięć okazał się być materiał. Artystka, jak sama wyznała, nie była nim do końca usatysfakcjonowana:

Odczuwałam, że nikt nie był z niego zadowolony.

Wokalistka najwyraźniej odczuwała wyrzuty sumienia i chciała zrekompensować swoim sympatykom ten długi okres oczekiwania, bo w ciągu niespełna kilkunastu godzin zapowiedziała dwie zupełnie nowe niespodzianki!

Pierwszą z nich Meghan podzieliła się ze światem w środę, 8 lipca. Na jej profilach w mediach społecznościowych, pojawiła się informacja o jej nowym utworze pt. “Make You Dance”, który ma ukazać się w ten piątek, 10 lipca 2020 roku. Sam mąż piosenkarki, Daryl Sabara, nie krył swojego podekscytowania nadchodzącym kawałkiem:

Ta piosenka to cała moja kwarantanna!

Artystka pokazała także okładkę “Make You Dance”:Zdjęcie

Podczas, gdy fani nie zdążyli jeszcze ochłonąć po poprzedniej wiadomości, piosenkarka dzisiaj, tj. 9 lipca, ogłosiła wydanie edycji deluxe swojego najnowszego albumu “Treat Myself”. Premiera rozszerzonej wersji zaplanowana jest na 17 lipca 2020 roku. Szczegóły dotyczące tracklisty pozostają jeszcze zagadką, jednak na pewno wiadomo, że na albumie znajdzie się kawałek “Make You Dance”.

Okładka wersji deluxe “Treat Myself”:

Zdjęcie

 

Posłuchaj “Treat Myself” poniżej!

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you