MEGAN THEE STALLION ZDRADZA NOWE SZCZEGÓŁY ALBUMU!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

W ostatnim tygodniu Zach Sang spotkał się z Megan Thee Stallion. Podczas wywiadu rozmawiali m.in o remixie “Savage” z Beyoncé i debiutanckim albumie raperki.

Megan w swojej karierze jak narazie wydała trzy mixtapy: “Tina Show”, “Fever” i “SUGA” oraz współpracowała z takimi gwiazdami jak Nicki Minaj Beyoncé i Normani. Ostatnio raperka razem z Beyoncé odniosła duży sukces zajmując 2  miejsce na amerykańskiej liście Billboard Hot 100 z remixem “Savage” tuż za Doja Cat i Nicki Minaj z remixem “Say So”. Jest to pierwszy moment w historii gdy cztery czarne kobiety zajęły dwa pierwsze miejsca.

Na swoim debiutanckim albumie gwiazda chce zamieścić utwory we współpracy z innymi kobietami. Zapytana czego, możemy się spodziewać, odpowiedziała:

“Po prostu pomyślałam, że mój album powinnam zapełnić wieloma dziewczynami. Miałam dwie wymarzone współprace – zbierzmy wszystkie panie na jeden album! To jest cel, nad którym teraz pracuję.”

“To jest jak główna osoba. Nie chcę zdradzać zbyt wiele, ale moim albumem będę ja.”

Megan wypowiedziała się również o współpracy z Beyoncé:

“Nie mogę po prostu posłuchać piosenki z Beyoncé i nic nie mówić! Zmieniłam to i wysłałam do niej, a potem odesłała mi piosenkę, a ja byłam jak “AAAH”!”

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you